یادداشت سیاسی سیاسی دیدگاه ادبیات زنان جهان بخش خبر گفتگو آرشیو  
  اجتماعی اقتصادی مساله ملی تاریخ کارگری گزارش حقوق بشر ورزش گوناگون پاورقی  
   

فصلنامه پژوهش های فرهنگی "آرمان"، شماره ۶ منتشر شد و در تارنمای آرمان در دسترس همگان استاخبار روز: www.akhbar-rooz.com
سه‌شنبه  ۲۶ تير ۱٣۹۷ -  ۱۷ ژوئيه ۲۰۱٨


 ششمین شماره فصلنامه آرمان برای دوستداران فرهنگ و ادب ایران زمین منتشر شد. این نشریه در لس آنجلس توسط بنیاد فرهنگی آرمان، به بنیادگذاری دکتر ساموئل دیّان، مدیر مسئول، دکتر مهدی سیاح زاده و دبیر اجرایی فصلنامه و تارنما، شیریندخت دقیقیان تدوین و در تیراژی محدود منتشر می گردد و در سایت بنیاد فرهنگی آرمان به صورت آزاد و رایگان برای خواندن همگان در دسترس قرار می گیرد.
آرمان هدف خود را شناخت و اعتلای فرهنگ، اندیشه و هنر ایران زمین با رویکردی امروزین، زنده، چندفرهنگی و با احترام به دیگربودگی که با نسل های گوناگون، گروه های جوانتر ایرانیان و همه فارسی زبانان ارتباط بگیرد، می داند.
از ویژگی های آرمان، مشارکت هنرمندان و محققان و نویسندگان از مناطق مختلف آمریکا و جهان است. در شماره ۶ آرمان چند جستار پیرامون مناسبت شعر و موسیقی، مقاله هایی در شناخت عطار نیشابوری، تحلیلی از ساختارشکنی نزد سینماگران جوان ایران، آراء مارتین بوبر پیرامون اسطورهء جمشید در اوستا، یک داستان کوتاه، بخشی از رمان قو، جستاری تاریخی پیرامون خواجه نظام الملک، سه معرفی کتاب و مقاله های فلسفی و عرفانی به همراه شعرهایی تازه تقدیم خوانندگان شده اند.   
در این شماره از این نویسندگان، هنرمندان، پژوهشگران و شاعران می خوانیم: محمد ارسی؛ بیژن بیجاری؛ ملیحه تیره گل، شیریندخت دقیقیان؛ مرتضی حسینی دهکردی؛ ماندانا زندیان؛ مهدی سیاح زاده؛ جهانگیر صداقت فر؛ رضا قنادان؛ قاسم غنی؛ گوئل کهن؛ اردشیر لطفعلیان؛ پرتو نوری علا؛ نادر مجد؛ ابوالحسن مختاباد؛ بانو مهر؛ پگاه نگاهی؛ کوروش یزدانی

برای خواندن آرمان ۶:
armanfoundation.com
Facebook
www.facebook.com/Arman-Cultural-Foundation


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:

Facebook
    Delicious delicious     Twitter twitter     دنباله donbaleh     Google google     Yahoo yahoo     بالاترین balatarin


چاپ کن

نظرات (۰)

نظر شما

اصل مطلب

بازگشت به صفحه نخست