یادداشت سیاسی سیاسی دیدگاه ادبیات زنان جهان بخش خبر گفتگو آرشیو  
  اجتماعی اقتصادی مساله ملی یادبود کارگری گزارش حقوق بشر ورزش گوناگون پاورقی  
   

اخطار مجلس به روحانی برای تغییر کابینه


• ۱۸۷ نفر از نمایندگان مجلس اسلامی طی نامه‌ای که روز چهارشنبه در مجلس خوانده شد، به حسن روحانی اولتیماتوم دادند کابینه را ترمیم و تیم اقتصادی دولت را تغییر دهد ...

اخبار روز: www.akhbar-rooz.com
چهارشنبه  ۶ تير ۱٣۹۷ -  ۲۷ ژوئن ۲۰۱٨۱٨۷ نماینده مجلس شورای اسلامی در نامه ای به حسن روحانی اولتیماتوم دادند تا قبل از تصمیم مجلس، نسبت به تغییر فوری تیم اقتصادی دولت اقدام کند.

به گزارش خبرنگار پارلمانی ایرنا، در نامه ۱٨۷ نماینده مجلس خطاب به حسن روحانی رییس جمهوری که توسط محمد علی وکیلی عضو هیات رییسه مجلس قرائت شده، آمده است: شرایط کنونی اقتصادی کشور ایجاب می کند قوای سه گانه در جهت استحکام بیشتر نظام جمهوری اسلامی و نیز در جهت کاهش فشار معیشتی و اقتصادی به مردم میهن اسلامی مان و جلوگیری از کاهش بیش از حد قدرت آن ها، افزون تر از گذشته تلاش کنند.
با توجه به تاکیدات رهبر معظم انقلاب، حمایت از دولت محترم برای فائق آمدن بر چالش های اقتصادی کشور لازم و ضروری است و امیدواریم دولت محترم این حمایت را قدر دانسته و با یادآوری عهد خود با مردم، اعتماد روزافزون مردم را به چارچوب های نظام اجرایی کشور را فراهم آورد.

این نامه می افزاید: آگاه هستیم که امروز در شرایط اقتصادی با تحریم ها و توطئه های پیچیده دشمنان این مرز و بوم و تشکیل اتاق جنگ علیه جمهوری اسلامی ایران مواجه هستیم، اما برخی ناکارآمدی‌های بخش اقتصادی دولت در این زمینه تاثیر جدی داشته است، ضرورت دارد دولت برنامه ریزی دقیق اقتصادی متناسب با شرایط موجود داشته باشد.

در بخشی از این نامه آمده است: به نظر اینجانبان عملکرد نامناسب مدیران ارشد اقتصادی کشور در طی سالهای اخیر موجب بی اعتمادی روزافزون مردم نسبت به تصمیمات و سیاستهای ابلاغی و اجرایی در بخش اقتصادی کشور گردیده است و این امر بازنگری در تیم اقتصادی دولت را ضرورتی دوچندان و اجتناب ناپذیر می کند.

این نامه می افزاید: اگرچه مجلس شورای اسلامی در راستای وظایف و اختیارات و با استفاده از ابزارهای قانونی پیش بینی شده می تواند نسبت به اصلاح این مهم اقدام کند، ولی از جنابعالی به عنوان منتخب مردم و رئیس دولت انتظار داریم قبل از تصمیم نمایندگان مجلس شورای اسلامی نسبت به این مهم یعنی تغییر در مجموعه مدیریتی تیم اقتصادی با رویکرد چابکی و درک حساسیت های کنونی با هدف هماهنگی و کارآمدی هرچه بیشتر تیم اقتصادی اقدام عاجل به عمل آورید.


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:

Facebook
    Delicious delicious     Twitter twitter     دنباله donbaleh     Google google     Yahoo yahoo     بالاترین balatarin


چاپ کن

نظرات (۰)

نظر شما

اصل مطلب

بازگشت به صفحه نخست