یادداشت سیاسی سیاسی دیدگاه ادبیات زنان جهان بخش خبر گفتگو آرشیو  
  اجتماعی اقتصادی مساله ملی یادبود کارگری گزارش حقوق بشر ورزش گوناگون پاورقی  
   

دستور خامنه ای برای از سرگیری فعالیت هسته ای


• خامنه ای به سازمان انرژی اتمی دستور داد «سریعا آمادگی های لازم و مقدمات را برای رسیدن به ۱۹۰ هزار سو، فعلا در چارچوب برجام فراهم و برخی مقدمات دیگر را که رییس جمهوری دستور دادند را از فردا آغاز کند.» ...

اخبار روز: www.akhbar-rooz.com
دوشنبه  ۱۴ خرداد ۱٣۹۷ -  ۴ ژوئن ۲۰۱٨علی خامنه ای به سازمان انرژی اتمی دستور داد «سریعا آمادگی های لازم و مقدمات را برای رسیدن به ۱۹۰ هزار سو، فعلا در چارچوب برجام فراهم و برخی مقدمات دیگر را که رییس جمهوری دستور دادند را از فردا آغاز کند.»

به گزارش ایرنا، آیت‌الله خامنه‌ای عصر امروز (دوشنبه) در مراسم بیست و نهمین سالگرد درگذشت خمینی ضمن اعلام این فرمان، اظهار داشت: از برخی حرف های بعضی دولت های اروپایی این طور بر می آید که توقع دارند ملت ایران هم تحریم ها را تحمل کند و هم از فعالیت هسته ای خود که نیاز قطعی آینده کشور است دست بکشد و همین محدودیت ها را ادامه دهد.
وی تاکید کرد: من به این دولت ها می گویم که بدانند که این خواب آشفته تعبیر نخواهد شد. ملت و دولت ایران تحمل نخواهد کرد که هم تحریم باشند و هم در محدودیت هسته ای قرار داشته باشند.
رهبر حکومت اسلامی مدعی شد: حرکاتی که شما از دشمن ملاحظه می کنید نشانه دستپاچگی، آشفتگی و عصبی شدن دشمن است و نشانه اقتدار آن نیست.


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:

Facebook
    Delicious delicious     Twitter twitter     دنباله donbaleh     Google google     Yahoo yahoo     بالاترین balatarin


چاپ کن

نظرات (٣)

نظر شما

اصل مطلب

بازگشت به صفحه نخست