یادداشت سیاسی سیاسی دیدگاه ادبیات زنان جهان بخش خبر گفتگو آرشیو  
  اجتماعی اقتصادی مساله ملی تاریخ - یادبود کارگری گزارش حقوق بشر ورزش گوناگون پاورقی  
   

خامنه ای: آقای ترامپ، شما غلط می کنید!


• رییس‌جمهوری آمریکا حرف‌های سخیف و سبکی زد، شاید بیش از ۱۰ دروغ در حرف‌های او بود. هم نظام را تهدید کرد، هم ملت را که چنین و چنان می‌کنم. بنده از طرف ملت ایران می‌گویم: آقای ترامپ! شما غلط می‌کنید ...

اخبار روز: www.akhbar-rooz.com
چهارشنبه  ۱۹ ارديبهشت ۱٣۹۷ -  ۹ می ۲۰۱٨


رهبر حکومت اسلامی روز چهارشنبه در واکنش به تصمیم آمریکا مبنی بر خروج از برجام گفت: رییس‌جمهوری آمریکا حرف‌های سخیف و سبکی زد، شاید بیش از ۱۰ دروغ در حرف‌های او بود. هم نظام را تهدید کرد، هم ملت را که چنین و چنان می‌کنم. بنده از طرف ملت ایران می‌گویم: آقای ترامپ! شما غلط می‌کنید.

به گزارش ایرنا خامنه ای، صبح امروز - چهارشنبه - به مناسبت هفته گرامیداشت مقام معلم با حضور در دانشگاه فرهنگیان، با دانشجویان، معلمان و استادان این دانشگاه و همچنین جمعی از معلمان و مسئولان آموزش و پرورش دیدار کرد.
خامنه ای در این دیدار اظهار داشت: دیشب شنیدید رییس‌جمهوری آمریکا حرف‌های سخیف و سبکی زد. شاید بیش از ۱۰ دروغ در حرف‌های او بود. هم نظام را تهدید کرد، هم ملت را که چنین و چنان می‌کنم. بنده از طرف ملت ایران می‌گویم: آقای ترامپ! شما غلط می‌کنید.
وی افزود: می‌گفتیم مسئله‌ آمریکا با ایران، مربوط به انرژی هسته‌ای نیست. می گفتند نه، اینجور نیست، حال دیدید، ما برجام را پذیرفتیم اما دشمنی‌ها تمام نشد.
رهبر حکومت یادآور شد: حال مسئله‌‌ حضور ایران در منطقه و مسئله‌‌ موشک‌ها را مطرح می‌کنند؛ اگر این‌ها را هم قبول کنیم مسئله‌ دیگری را شروع می کنند، علت مخالفت آمریکا با نظام این است که این کشور بطور کامل سلطه داشت و انقلاب دست آنها را کوتاه کرد.
خامنه ای افزود: آنچه اتفاق افتاده، یعنی رفتار زشت و سخیف رییس جمهوری آمریکا خلاف انتظار ما نیست. این رفتار در دوران روسای جمهوری قبل هم وجود داشت و در هر دوره ای یک جور بوده است.
وی تاکید کرد: ملت ایران با قدرت ایستاده و آن [روسای جمهور] قبلی مُردند و استخوانهایشان هم پوسید و جمهوری اسلامی همچنان هست. این آقا هم خاک خواهد شد و بدنش خوراک مار و مور می شود و جمهوری اسلامی همچنان خواهد ایستاد!


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:

Facebook
    Delicious delicious     Twitter twitter     دنباله donbaleh     Google google     Yahoo yahoo     بالاترین balatarin


چاپ کن

نظرات (۲)

نظر شما

اصل مطلب

بازگشت به صفحه نخست