یادداشت سیاسی سیاسی دیدگاه ادبیات زنان جهان بخش خبر گفتگو آرشیو  
  اجتماعی اقتصادی مساله ملی یادبود کارگری گزارش حقوق بشر ورزش گوناگون پاورقی  
   

گلرخ ایرایی به بیمارستان منتقل شد


• گلرخ ایرایی در شصتمین روز اعتصاب غذا در پی وخامت شدید حال جسمی، روز سه‌شنبه ۱۴ فروردین ماه به بیمارستان منتقل شد. خانم ایرایی پس از اعتصاب غذا دست‌کم ۲۰ کیلو کاهش وزن پیدا کرده است ...

اخبار روز: www.akhbar-rooz.com
چهارشنبه  ۱۵ فروردين ۱٣۹۷ -  ۴ آوريل ۲۰۱٨گلرخ ایرایی در شصتمین روز اعتصاب غذا در پی وخامت شدید حال جسمی، روز سه‌شنبه ۱۴ فروردین ماه به بیمارستان منتقل شد. خانم ایرایی پس از اعتصاب غذا دست‌کم ۲۰ کیلو کاهش وزن پیدا کرده و دیگر توان راه رفتن نیز ندارد. او همراه با آتنا دائمی از ۱۴ بهمن ماه به دلیل انتقال غیرقانونی و ضرب و شتم شدن توسط ماموران زندان اوین دست به اعتصاب غذای اعتراضی زدند، خانم دائمی در تاریخ ۲۶ بهمن‌ماه سال گذشته به اعتصاب غذای خود پایان داد و خانم ایرایی نیز اعتصاب خشک خود را به اعتصاب غذا تغییر داده بود.

یک منبع نزدیک به خانواده گلرخ ایرایی به هرانا گفت: گلرخ دیروز چهارشنبه ۱۴ فروردین ۹۷ پس از ۶۰ روز اعتصاب غذا، در حالی که هوشیاری کامل داشته به دلیل آسیب‌دیدگی کیسه صفرا و پس از چند روز حالت تهوع و بالا آوردن آب زرد، به بیمارستان منتقل شد. طی روزهای اخیر چندین بار به گلرخ سرم زده بودند ولی سرم دیگر جواب نداده بود. خانواده گلرخ هم که برای ملاقات با فرزندشان به تهران رفته‌اند موفق به ملاقات با وی نشده‌اند و به آنها گفته‌اند باید آقای رستمی دادیار ناظر بر زندان اجازه دهند، اما آقای رستمی در دفتر خود حضور نداشته است.
این منبع نزدیک به خانواده ایرایی در ادامه گفت: خانواده ایرایی به شدت نگران وضعیت فرزندشان هستند و خبر دقیقی از وضعیت وی ندارند و حتی نمی‌دانند به کدام بیمارستان منتقل شده و چه زمانی مرخص خواهد شد.

این کنشگر مدنی در تاریخ ۲۱ اسفندماه به همراه آتنا دائمی از قرنطینه بند سه زندان قرچک با ضرب و شتم به بند مادران این زندان منتقل شدند.


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:

Facebook
    Delicious delicious     Twitter twitter     دنباله donbaleh     Google google     Yahoo yahoo     بالاترین balatarin


چاپ کن

نظرات (۱)

نظر شما

اصل مطلب

بازگشت به صفحه نخست