یادداشت سیاسی سیاسی دیدگاه ادبیات زنان جهان بخش خبر گفتگو آرشیو  
  اجتماعی اقتصادی مساله ملی یادبود کارگری گزارش حقوق بشر ورزش گوناگون پاورقی  
   

۲۴ کشته و مجروح در آتش سوزی قهوه خانه ای در اهواز


• در آتش‌سوزی بامداد امروز (سه‌شنبه ۱۴ فروردین) در یک قهوه‌خانه در اهواز، ۱۰ نفر کشته و ۱۴ نفر مصدوم شدند. نیروی انتظامی گفته است که عامل آتش سوزی را دستگیر کرده است ...

اخبار روز: www.akhbar-rooz.com
سه‌شنبه  ۱۴ فروردين ۱٣۹۷ -  ٣ آوريل ۲۰۱٨در آتش‌سوزی بامداد امروز (سه‌شنبه ۱۴ فروردین) در یک قهوه‌خانه در اهواز، ۱۰ نفر کشته و ۱۴ نفر مصدوم شدند.
به گزارش خبرگزاری ها این آتش سوزی در منطقه کیان اهواز صورت گرفته است. در این آتش سوزی سه نفر از اهالی محل و سه آتش‌نشان نیز مصدوم شدند.
آتش به‌طور کامل مهار شده و علت آتش‌سوزی در دست بررسی است.

مجتبی خالدی (سخنگوی سازمان اورژانس کشور) درباره جزییات این حادثه گفت: ساعت ۱:۰٨ بامداد یک مورد آتش‌سوزی در اهواز خیابان کیان نبش خیابان مدرس (بازار کیان قهوه‌خانه) اطلاع داده می‌شود. وی ادامه داد: در این حادثه ۱۴ نفر مصدوم شده و ۱۰ نفر نیز جان خود را از دست دادند. سخنگوی اورژانس کشور خاطرنشان کرد: دو نفر از نیروهای آتش‌نشان نیز در این حادثه مصدوم شدند.

فرمانده انتظامی اهواز، یک جوان ۱۷ ساله را عامل آتش سوزی قهوه خانه منطقه کیان اهواز معرفی کرد. سرهنگ محمد صفری گفت: به فاصله چهار ساعت مظنون این حادثه دستگیر شد و به سرعت به آتش زدن این قهوه خانه اعتراف کرد. وی افزود: فرد دستگیر شده یک جوان ۱۷ ساله است که به علت اختلاف با مدیر قهوه خانه که شوهر خاله وی به شمار می رود، دست به این اقدام زده است.

در عین حال گزارش هایی در مورد عمدی بودن آتش سوزی منتشر شد. منطقه ای که آتش سوزی در آن روی داده است، از جمله مناطقی است که در آن ناآرامی هایی صورت گرفته است. اهواز در روزهای اخیر شاهد تظاهرات مردم عرب شهر در اعتراض به سیاست های حاکم بوده است.


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:

Facebook
    Delicious delicious     Twitter twitter     دنباله donbaleh     Google google     Yahoo yahoo     بالاترین balatarin


چاپ کن

نظرات (۱)

نظر شما

اصل مطلب

بازگشت به صفحه نخست