یادداشت سیاسی سیاسی دیدگاه ادبیات زنان جهان بخش خبر گفتگو آرشیو  
  اجتماعی اقتصادی مساله ملی تاریخ کارگری گزارش حقوق بشر ورزش گوناگون پاورقی  
   

رحیم مشایی حکم بقایی را در برابر سفارت انگلیس آتش زد


• اسفندیار رحیم مشایی ی امروز با حضور در برابر سفارت انگلستان حکم پانزده سال زندان حمید بقایی را آتش زد. بقایی پیش از زندانی شدن گفته بود قربانی توطئه ی «رژیم صهیونیستی» و انگلستان شده است ...

اخبار روز: www.akhbar-rooz.com
پنج‌شنبه  ۲۴ اسفند ۱٣۹۶ -  ۱۵ مارس ۲۰۱٨اسفندیار رحیم مشایی یکی از افراد گروه احمدی نژاد امروز با حضور در برابر سفارت انگلستان حکم پانزده سال زندان حمید بقایی را آتش زد.

سایت دولت بهار در خبری کوتاه در این مورد نوشته است: مهندس اسفندیار رحیم مشایی در اعتراض به زندانی شدن حمید بقایی، با حضور در مقابل سفارت انگلیس، حکم دادگاه وی را آتش زد.

حمید بقایی بعد از صدور حکم و پیش از زندانی شدن خود در بیانیه ای که منتشر کرد مدعی شد «اینجانب قربانی یک طراحی حساب شده در روند اهداف شوم رژیم صهیونیستی و انگلیس هستم». به نظر می رسد انتخاب سفارت انگلستان برای آتش زدن حکم، به همین ادعای او مربوط باشد.
به گفته ی محمود احمدی نژاد که روز گذشته بیانیه ای در مورد حبس بقایی منتشر کرد، وی از زمان دستگیری دست به اعتصاب غذا زده است. احمدی نژاد در نامه ی خود نوشت: «اینجانب به صراحت اعلام می‌کنم که مسئولیت سلامت و امنیت ایشان و همه زندانیان و آزادی‌خواهان و عدالت‌طلبان برعهده مقامات کشور، به خصوص مقامات قضایی است».


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:

Facebook
    Delicious delicious     Twitter twitter     دنباله donbaleh     Google google     Yahoo yahoo     بالاترین balatarin


چاپ کن

نظرات (۰)

نظر شما

اصل مطلب

بازگشت به صفحه نخست