یادداشت سیاسی سیاسی دیدگاه ادبیات زنان جهان بخش خبر گفتگو آرشیو  
  اجتماعی اقتصادی مساله ملی یادبود کارگری گزارش حقوق بشر ورزش گوناگون پاورقی  
   

چند تن از زلزله زدگان بر اثر سرما درگذشتند


• نماینده اورامانات در مجلس شورای اسلامی گفت: شب گذشته (سه شنبه شب) چند نفر در مناطق زلزله زده به دلیل سرمازدگی فوت کردند. وی تعداد، جنسیت و سن این افراد را اعلام نکرد ...

اخبار روز: www.akhbar-rooz.com
چهارشنبه  ۴ بهمن ۱٣۹۶ -  ۲۴ ژانويه ۲۰۱٨نماینده اورامانات در مجلس شورای اسلامی گفت: شب گذشته (سه شنبه شب) چند نفر در مناطق زلزله زده به دلیل سرمازدگی فوت کردند.

شهاب نادری در پایان جلسه علنی امروز چهارشنبه مجلس شورای اسلامی در تذکری به رییس جمهور خواستار رعایت تعادل و توازن منطقه‌ای شد و گفت: قطعا با رعایت تعادل و توازن منطقه‌ای فقیر، فقیرتر و غنی، غنی‌تر نخواهد شد. وی افزود: فریادهای ما نمایندگان مجلس حاصل واقعیات و مظلومیت زلزله زدگان استان کرمانشاه است چون بسیاری از مصوبات سفرها به این استان اجرایی نشده که درخواست ما ارائه دستورات لازم است.

این عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه با تاکید بر لزوم استمهال وام‌ها و اختصاص سهمیه کنکور برای زلزله زدگان گفت: لازم است هرچه سریع‌تر کانکس یا پول آن به مردم زلزله زده داده شود تا آنها در این شرایط و وضعیت سرما نباشند هرچند دیشب ما چند فرد فوتی از سرمازدگی داشتیم. وی تعداد افرادی را که از سرما جان باخته اند، جنسیت و سن آن ها را اعلام نکرد.

عدم رسیدگی به هزاران زلزله زده ی استان کرمانشاه توسط دولت، یکی از دلایل ناامیدی مردم از روحانی و حکومت ذکر شده که در بروز اعتراضات مردمی دی ماه گذشته بی تاثیر نبوده است.


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:

Facebook
    Delicious delicious     Twitter twitter     دنباله donbaleh     Google google     Yahoo yahoo     بالاترین balatarin


چاپ کن

نظرات (۰)

نظر شما

اصل مطلب

بازگشت به صفحه نخست