یادداشت سیاسی سیاسی دیدگاه ادبیات زنان جهان بخش خبر گفتگو آرشیو  
  اجتماعی اقتصادی مساله ملی یادبود کارگری گزارش حقوق بشر ورزش گوناگون پاورقی  
   

روند سوسیالیستی کومه له: کابوس سران رزیم اسلامی به وقوع پیوستاخبار روز: www.akhbar-rooz.com
شنبه  ۱۶ دی ۱٣۹۶ -  ۶ ژانويه ۲۰۱٨


از همان سالهای اول روی کار آمدن رژیم اسلامی سران آن اعم از خمینی و دیگر مزدوران ریز و درشت، مکررا هشدار به وقوع پیوستن کابوس‌اشان که همانا به خیابان آمدن ستم دیدگان برای جمع کردن بساط ظلم و ستم را می‌دادند.

تمام اقدامات سرکوبگرانه در ٣٨ سال گذشته نتوانست از به وقوع پیوستن کابوس سران رژیم جلوگیری کند. شلاق زدن مردم در ملاێ عام، سنگسار، قطع کردن دست و پا، حلق‌آویز کردن، کشتار دسته‌جمعی زندانیان سیاسی، ترور و شکنجه و تجاوز به زندانی سیاسی نتوانست از قیام مردم جلوگیری کند.
همیشه رژیم بموازات سرکوب علنی از ترفندهای فریبکارانه به هدف در نطفه خفه کردن هر نوع حرکت اعتراضی، نیز استفاده کرده است. با به راه انداختن نمایش رأی گیری‌ از آنجمله رأی گیری شوراهای شهر، مجلس، ریاست جمهوری و غیره، و درست کردن اپوزسیون قلابی و "اصلاح‌طلب" داخلی و خارجی، تلاش کرده مردم را سرگرم کرده و اعتراضات بر حق‌اشان را به کج‌راه بکشاند. قیام مردم بخوبی چهره واقعی این "اصلاح‌طلبان" را اعیان کرد.
"اصلاح‌طلبان"ی که تا دیروز برای به پای صندوق رأی کشاندن مردم به هر ترفندی دست می‌زدند، امروز همصدا با دیگر سرکوبگران به مردم معترض توهین کرده و خواهان سرکوب مردم شدهاند.

یکی دیگر از تردستی‌های رژیم به خیابان آوردن به اصطلاح طرفدارانش است. مردمی که خود ٤٠ سال است تحت حاکمیت این رژیم مستبد زندگی کردهاند، بخوبی می‌دانند که رژیم برای بهراه انداختن نمایش‌‌های خیابانی چه اهرم‌های در دست دارد. مردم فراموش نکردهاند که نبود مهر شرکت در انتخابات در مدارک شخصی‌اشان چه عواقبی می‌توانست داشته باشد. مردم می‌دانند که عدم شرکت در راهپیمائی‌های دولتی برای کارمندان، بخصوص کارمندان دولتی می‌تواند چه مصیبت‌‌ای به بارآورد. نه مردم ایران و نه افکار عمومی جهان کوچکترین ارزشی برای نمایش خیابانی رژیم قائل نیستند.

مرگ بر جمهوری اسلامی
زنده باد آزادی

روند سوسیالیستی کومه له


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:

Facebook
    Delicious delicious     Twitter twitter     دنباله donbaleh     Google google     Yahoo yahoo     بالاترین balatarin


چاپ کن

نظرات (۰)

نظر شما

اصل مطلب

بازگشت به صفحه نخست