یادداشت سیاسی سیاسی دیدگاه ادبیات زنان جهان بخش خبر گفتگو آرشیو  
  اجتماعی اقتصادی مساله ملی تاریخ - یادبود کارگری گزارش حقوق بشر ورزش گوناگون پاورقی  
   

درخواست جمعی از زندانیان سیاسی زندان سنندج از رامین حسین پناهی جهت پایان دادن به اعتصاب غذااخبار روز: www.akhbar-rooz.com
پنج‌شنبه  ۲٣ آذر ۱٣۹۶ -  ۱۴ دسامبر ۲۰۱۷


تنی چند از زندانیان سیاسی در زندان مرکزی سنندج، طی نامه‌ای به « رامین حسین پناهی» زندانی سیاسی محبوس در بند اداره اطلاعات سنندج از وی خواسته‌اند که به اعتصاب غذای خود پایان دهد.

متن کامل نامه:
طبق خبرهای رسیده امروز نه روزه که رامین حسین پناهی فعال سیاسی بازداشت شده در سلولهای انفرادی اداره اطلاعات در اعتصاب غذا بسر می برد و بنابه آخرین گزارشها وی در شرایط جسمی نگران‌کننده‌ای بسر میبرد و هر روز وضعیت جسمی وی وخیم‌تر می‌شود.

ما جمعی از زندانیان سیاسی در زندان مرکزی سنندج ضمن اعلام نگرانی نسبت به وضعیت جسمی رامین حسین پناهی، بر استفاده از ظرفیت‌ها و روش‌های دیگر برای پیگیری این مطالبات؛ تاکید می‌کنیم و از این عزیزمان می‌خواهیم با پایان دادن به اعتصاب خود به نگرانی جامعه‌ی مدنی و خانواده‌ خود نیز پایان دهد.

همچنین ما خواستار اقدام فوری نهادهای حقوق بشری و جامعه جهانی برای نجات قطعی جان این زندانی سیاسی هستیم. از مسوولان ایران هم می‌خواهیم با ایجاد فشار بر قوه قضائیه و وزارت اطلاعات ، خواستار پایان دادن به نقض حقوق زندانیان سیاسی در کل بازداشتگاه ها و زندان های ایران شوند. 


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:

Facebook
    Delicious delicious     Twitter twitter     دنباله donbaleh     Google google     Yahoo yahoo     بالاترین balatarin


چاپ کن

نظرات (۰)

نظر شما

اصل مطلب

بازگشت به صفحه نخست