یادداشت سیاسی سیاسی دیدگاه ادبیات زنان جهان بخش خبر گفتگو آرشیو  
  اجتماعی اقتصادی مساله ملی یادبود کارگری گزارش حقوق بشر ورزش گوناگون پاورقی  
   

درخواست جمعی از زندانیان سیاسی زندان سنندج از رامین حسین پناهی جهت پایان دادن به اعتصاب غذااخبار روز: www.akhbar-rooz.com
پنج‌شنبه  ۲٣ آذر ۱٣۹۶ -  ۱۴ دسامبر ۲۰۱۷


تنی چند از زندانیان سیاسی در زندان مرکزی سنندج، طی نامه‌ای به « رامین حسین پناهی» زندانی سیاسی محبوس در بند اداره اطلاعات سنندج از وی خواسته‌اند که به اعتصاب غذای خود پایان دهد.

متن کامل نامه:
طبق خبرهای رسیده امروز نه روزه که رامین حسین پناهی فعال سیاسی بازداشت شده در سلولهای انفرادی اداره اطلاعات در اعتصاب غذا بسر می برد و بنابه آخرین گزارشها وی در شرایط جسمی نگران‌کننده‌ای بسر میبرد و هر روز وضعیت جسمی وی وخیم‌تر می‌شود.

ما جمعی از زندانیان سیاسی در زندان مرکزی سنندج ضمن اعلام نگرانی نسبت به وضعیت جسمی رامین حسین پناهی، بر استفاده از ظرفیت‌ها و روش‌های دیگر برای پیگیری این مطالبات؛ تاکید می‌کنیم و از این عزیزمان می‌خواهیم با پایان دادن به اعتصاب خود به نگرانی جامعه‌ی مدنی و خانواده‌ خود نیز پایان دهد.

همچنین ما خواستار اقدام فوری نهادهای حقوق بشری و جامعه جهانی برای نجات قطعی جان این زندانی سیاسی هستیم. از مسوولان ایران هم می‌خواهیم با ایجاد فشار بر قوه قضائیه و وزارت اطلاعات ، خواستار پایان دادن به نقض حقوق زندانیان سیاسی در کل بازداشتگاه ها و زندان های ایران شوند. 


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:

Facebook
    Delicious delicious     Twitter twitter     دنباله donbaleh     Google google     Yahoo yahoo     بالاترین balatarin


چاپ کن

نظرات (۰)

نظر شما

اصل مطلب

بازگشت به صفحه نخست