یادداشت سیاسی سیاسی دیدگاه ادبیات زنان جهان بخش خبر گفتگو آرشیو  
  اجتماعی اقتصادی مساله ملی تاریخ کارگری گزارش حقوق بشر ورزش گوناگون پاورقی  
   

۶ کشته و ۲ مجروح در آتش سوزی پالایشگاه نفت تهران


• یکی از واحدهای پالایشگاه نفت تهران بعدازظهر جمعه دچار حریق شد و بر اثر این حادثه شش نفر کشته و دو نفر نیز مجروح شدند. به گزارش ایرنا این شش نفر از مهندسان و تکنیسن های شرکت نفت بوده اند ...

اخبار روز: www.akhbar-rooz.com
آدينه  ۵ آبان ۱٣۹۶ -  ۲۷ اکتبر ۲۰۱۷یکی از واحدهای پالایشگاه نفت تهران بعدازظهر جمعه دچار حریق شد و بر اثر این حادثه شش نفر کشته و دو نفر نیز مجروح شدند.

اسامی جانباختگان حادثه پالایشگاه تهران به شرح زیر اعلام شده است: کاظم امیری، علی نعمت کوخایی، افشار میرزایی، محمدسجاد دارابی، محسن دارابی، پوریا دارابی. خبرگزاری ایرنا این شش نفر را از مهندسان و تکنسین های شرکت نفت اعلام کرده است.

جواد نوروزی و علی نظر جلیلیان با درصد سوختگی بالا در بیمارستان بستری هستند. سرپرست اورژانس کشور اعلام کرد: ۲ مجروح حادثه آتش سوزی پالایشگاه تهران بالای ۹۰ درصد سوختگی دارند.

یکی از مسئولان پالایشگاه نفت تهران در گفت‌و‌گو با خبرنگار اقتصادی ایلنا، با اشاره به حادثه آتش‌سوزی در این پالایشگاه گفت: در حادثه امروز واحد تقطیر پالایشگاه دچار نشتی مواد نفتی شده که منجر به اشتعال و آتش‌سوزی می‌شود.
وی اضافه کرد: در این حادثه شش نفر از کارگران پیمانکار اورهال جان خود را از دست داده و دو نفر نیز مصدوم و به بیمارستان منتقل می‌شدند.
این مقام مسئول تاکید کرد: اکنون آتش‌‌سوزی به طور کامل مهار شده است.

وی با بیان اینکه خسارت مالی زیادی به پالایشگاه وارد نشده، اظهار داشت: سایر واحدهای پالایشی پالایشگاه در مدار سرویس قرار دارند.


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:

Facebook
    Delicious delicious     Twitter twitter     دنباله donbaleh     Google google     Yahoo yahoo     بالاترین balatarin


چاپ کن

نظرات (۰)

نظر شما

اصل مطلب

بازگشت به صفحه نخست