یادداشت سیاسی سیاسی دیدگاه ادبیات زنان جهان بخش خبر گفتگو آرشیو  
  اجتماعی اقتصادی مساله ملی تاریخ - یادبود کارگری گزارش حقوق بشر ورزش گوناگون پاورقی  
   

هفته دهم لیگ برتر فوتبال
برانکو نبرد مربیان را برد، پرسپولیس دربی رااخبار روز: www.akhbar-rooz.com
پنج‌شنبه  ۴ آبان ۱٣۹۶ -  ۲۶ اکتبر ۲۰۱۷اخبار روز - بخش ورزشیک موضوع بلیط فروشی و ازدحام تماشاگران برای دیدن در بی ٨۵ و عدم مدیریت چنان بود که به نوشته منابع خبری هواداران به دلیل ازدحام جمعیت برای ورود به بالای داربست‌ها رفتند و احتمال رخ دادن حادثه هم گزارش شد. بسیاری از هواداران سردرگم بودند و برای تهیه بلیت که از دیشب گفته شده بود تمام شده است، با مشکل مواجه شدند.
در این میان در تصمیمی عجیب از سوی برخی مسئولان نیروی انتظامی اعلام شد هوادارانی که بلیت ندارند برای جلوگیری از ازدحام بیشتر و رخ دادن اتفاق ناگوار و غیرقابل پیش بینی به طور رایگان وارد ورزشگاه شوند و از طبقه دوم بازی را تماشا کنند.
فتاحی مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ که حوالی ساعت ۱۲ به آزادی رسید، در حین ورود به ورزشگاه با اعتراض شدید هواداران و بی‌نظمی‌های اداره ورزشگاه روبه‌رو شد. البته بیش و در جریان بازی هواداران دوتیم با فحش و پرتاپ سنگ از خجالت هم و بازیکنان در آمدند!
داوری در این مسابقه بی کیفیت و فاقد کار تاکتیکی دشوار بود که بیژن حیدری وکمک های اش به خوبی آن را اداره کردند. نعداد کارتهای زرد به دو رقمی نزدیک شد. هر سوتی که داور می زد به خصوص بازیکنان استقلال که هفت کارت زرد گرفتند به داور اعتراض می کردند.

به گزارش خبرنگار تسنیم، تیم‌های پرسپولیس و استقلال در دیدار پایانی هفته دهم از ساعت ۱۶:۴۰ امروز (پنجشنبه) در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس خاتمه یافت. علی علیپور در دقیقه ۲٣ از روی نقطه پنالتی تک گل پرسپولیس را به ثمر رساند. قضاوت بازی به عهده بیژن حیدری بود.
ترکیب پرسپولیس:علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، محمد انصاری، شجاع خلیل‌زاده، حسین ماهینی، محسن ربیع‌خواه، کمال کامیابی‌نیا، بشار رسن (محسن مسلمان - ۶۵)، وحید امیری، گادوین منشا (شایان مصلح - ٣+۹۰) و علی علیپور (سیامک نعمتی - ٨٣).
ترکیب استقلال: سیدحسین حسینی، سیدمجید حسینی، روزبه چشمی، وریا غفوری، میلاد زکی‌پور، فرشید باقری (جابر انصاری - ۶۱)، امید ابراهیمی، خسرو حیدری (سرور جپاروف - ٨۵)، داریوش شجاعیان، فرشید اسماعیلی و علی قربانی (سجاد شهباززاده - ۷۲).
نیمه اول

دقیقه ۵: اولین حرکت جدی استقلالی‌ها توسط فرشید اسماعیلی انجام شد که پاس نهایی او به علی قربانی با پوشش خوب سیدجلال حسینی همراه بود.
دقیقه ۶: کرنر ارسالی پرسپولیسی‌ها برگشت داده شد که وحید امیری پشت محوطه جریمه شوتی را به سمت دروازه زد، اما باز هم مدافعان استقلال توپ را برگشت دادند.
دقیقه ۱٣: بشار رسن از روی نقطه کرنر ارسالی روی دروازه استقلال داشت که توپ در رفت و برگشت داخل محوطه جریمه به علیپور رسید که ضربه این بازیکن برگشت داده شد. در نهایت سیدحسین حسینی توپ را در اختیار گرفت تا این موقعیت پرسپولیسی‌ها نیز بی ثمر باشد.
دقیقه ۲۰: علی علیپور روی پاس منشا با حسینی تک به تک شد که روزبه چشمی روی او خطای پنالتی انجام داد و از داور مسابقه نیز کارت زرد گرفت.
دقیقه ۲٣: علی علیپور پنالتی پرسپولیس را خلاف جهت حسینی تبدیل به گل کرد.
دقیقه ٣٣: محسن ربیع‌خواه از داور مسابقه کارت زرد گرفت.
دقیقه ٣۵: اشتباه روزبه چشمی در دفاع باعث شد منشا روی حرکت تند و تیز خود صاحب توپ شود و موقعیتی خطرناک ایجاد کند، هرچند در نهایت پاس عرضی او برای علیپور توسط مدافعان استقلال قطع شد.
دقیقه ٣۷: پاس خسرو حیدری برای وریا غفوری پشت مدافعان پرسپولیس به خوبی ارسال شد، اما این بازیکن نتوانست از توپ ارسال شده استفاده‌ای کند.
دقیقه ۴۱: بشار رسن در موقعیتی خوب صاحب توپ شد که می‌توانست وحید امیری را در موقعیت تک به تک قرار بدهد، اما بازیکنان استقلال توپ را دفع کردند که این دفع توپ به امیری رسید. امیری می‌توانست گل دوم را برای پرسپولیس به ثمر برساند که مجید حسینی با تکلی خوب توپ او را گرفت.
نیمه دوم
دقیقه ۴۹: فرشید باقری با خطایی که روی حسین ماهینی انجام داد، کارت زرد گرفت.
دقیقه ۵۰: پاس خوب پشت مدافعان استقلال برای وحید امیری او را در موقعیت خوبی قرار داد که پیش از اینکه به توپ برسد، استقلالی‌ها توپ را دور کردند.
دقیقه ۵۰: وریا غفوری پاسی عرضی و خوب را به محوطه جریمه پرسپولیس ارسال کرد که مدافعان سرخپوش توپ را قطع کردند.
دقیقه ۵۵: امید ابراهیمی پشت محوطه جریمه شوتی را به سمت دروازه پرسپولیس زد که بیرانوند به راحتی توپ را مهار کرد.
دقیقه ۵۷: بشار رسن پا به توپ حرکت می‌کرد که امید ابراهیمی پس از دریبل خوردن از او خطا کرد و از داور مسابقه کارت زرد گرفت.

دقیقه ۵۹: وحید امیری ضربه ایستگاهی پرسپولیس را مستقیم به سمت دروازه استقلال زد که سیدحسین حسینی توپ را راهی کرنر کرد.
دقیقه ۶۰: ارسال وحید امیری از روی نقطه کرنر پس از برگشت توسط مدافعان استقلال به بشار رسن رسید که شوت او به شکل خطرناکی از بالای دروازه به بیرون رفت.
دقیقه ۶٣: پاس خوب پشت مدافعان پرسپولیس به جابر انصاری رسید اما بیرانوند پیش از اینکه انصاری ضربه‌ای به توپ بزند از دروازه خارج شد و توپ را مهار کرد.
دقیقه ۶۴: منشا توپ را به خوبی از مجید حسینی گرفت و ضربه‌ای به توپ زد که حسین حسینی مهار کرد. در ادامه موقعتی برای بشار رسن ایجاد شد که ضربه او را مدافعان استقلال دفع کردند.
دقیقه ۶۵: بار دیگر توپی پشت مدافعان پرسپولیس برای انصاری ارسال شد که این بازیکن بازهم ناموفق بود.
دقیقه ۶٨: کرنر ارسالی از سوی محسن مسلمان با ضربه سر شجاع خلیل‌زاده همراه شد که توپ او پیش از رسیدن به دروازه برگشت داده شد.
دقیقه ۶۹: جابر انصاری در محوطه جریمه پرسپولیس می‌توانست برای تیمش گلزنی کند که این توپ راهی کرنر شد.
دقیقه ۷۴: ارسال خسرو حیدری از روی ضربه ایستگاهی برای استقلال پس از چند پاس در محوطه جریمه به جابر انصاری رسید که ضربه او را بیرانوند مهار کرد.
دقیقه ۷۷: کمال کامیابی‌نیا با خطایی که روی فرشید اسماعیلی انجام داد، از داور مسابقه کارت زرد گرفت.
دقیقه ۷۹: ارسال خطرناک خسرو حیدری روی دروازه پرسپولیس راهی اوت شد.
دقیقه ٨۵: کمال کامیابی‌نیا شوتی را روانه دروازه استقلال کرد که توپ او از بالای دروازه به بیرون رفت.
دقیقه ٨۶: حسین ماهینی به دلیل خطایی که روی داریوش شجاعیان انجام داد، کارت زرد دریافت کرد.
دقیقه ٨۷: وریا غفوری با خطایی که روی سیامک نعمتی انجام داد، کارت زرد گرفت.
دقیقه ٨٨: میلاد زکی‌پور بدون توپ روی کمال کامیابی‌نیا خطایی انجام داد که داور او را با کارت زرد جریمه کرد.
دقیقه ۵+۹۰: داریوش شجاعیان از داور مسابقه کارت زرد گرفت.


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:

Facebook
    Delicious delicious     Twitter twitter     دنباله donbaleh     Google google     Yahoo yahoo     بالاترین balatarin


چاپ کن

نظرات (۰)

نظر شما

اصل مطلب

بازگشت به صفحه نخست