یادداشت سیاسی سیاسی دیدگاه ادبیات زنان جهان بخش خبر گفتگو آرشیو  
  اجتماعی اقتصادی مساله ملی تاریخ - یادبود کارگری گزارش حقوق بشر ورزش گوناگون پاورقی  
   

دومین هفته ی اعتصاب در شرکت "لاستیک پارس"


• دلیل اعتصاب در این شرکت، دریافت حقوق های نجومی مدیران و همچنین تعدیل نیرو گسترده کارگران عنوان شده است. شنیده شده دو تن از کارگزان اخراجی این شرکت بعد از گذشت چند روز سکته و متاسفانه فوت کردند ...

اخبار روز: www.akhbar-rooz.com
سه‌شنبه  ۲ آبان ۱٣۹۶ -  ۲۴ اکتبر ۲۰۱۷خبرگزاری نفت ما از دومین هفته ی اعتصاب در شرکت لاستیک پارس خبر داده است. این خبرگزاری نوشته است: شرکت لاستیک پارس یا همان پیروزی سابق که روزگاری جزو بهترین تولید کنندگان لاستیک سنگین در کشور بود امروز چنان به وضعیت اسفباری دارد که کارخانه با اعتصاب کارگران تعطیل شده است.

به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی " نفت ما "، شرکت لاستیک پارس که سازنده تایرهای خودروهای سواری و سنگین و از زیر مجموعه های بانک صنعت و معدن است در حالی وارد دومین هفته اعتصاب کارگران خود شده است که تاکنون گوش شنوایی برای حل مشکل این شرکت پیدا نشده است.

کارگران این شرکت در گفت و گو با خبرنگار این خبرگزاری دلیل این اعتصاب را دریافت حقوق های نجومی مدیران این شرکت و همچنین تعدیل نیرو گسترده کارگران عنوان کردند. شنیده شده دو تن از کارگزان اخراجی این شرکت بعد از گذشت چند روز سکته و متاسفانه فوت کردند.

آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی"نفت ما" وعده داده بزودی اسناد دریافتی مدیران این شرکت را منتشر کند.

شرکت لاستیک پارس در شهرک صنعتی کاوه قرار دارد و در ابتدا با مشارکت شرکت پیرلی ایتالیا و بانک توسعه صنعتی راه‌اندازی شده و هم‌اکنون به صورت سهامی عام زیر نظر بانک صنعت و معدن فعالیت می کند.


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:

Facebook
    Delicious delicious     Twitter twitter     دنباله donbaleh     Google google     Yahoo yahoo     بالاترین balatarin


چاپ کن

نظرات (۰)

نظر شما

اصل مطلب

بازگشت به صفحه نخست