یادداشت سیاسی سیاسی دیدگاه ادبیات زنان جهان بخش خبر گفتگو آرشیو  
  اجتماعی اقتصادی مساله ملی تاریخ کارگری گزارش حقوق بشر ورزش گوناگون پاورقی  
   

تیم ملی با چه تیم‌هایی همگروه نخواهد شد؟اخبار روز: www.akhbar-rooz.com
چهارشنبه  ۱۹ مهر ۱٣۹۶ -  ۱۱ اکتبر ۲۰۱۷


به گزارش خبرگزاری تسنیم، در حالی که فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) قرار است دوشنبه ۱۶ اکتبر (۲۴ مهر) رده‌بندی ماهیانه تیم‌های ملی جهان را اعلام کند، سایت «football-rankings.info» طبق فرمول‌های موجود اقدام به پیش‌بینی جایگاه‌ تیم‌های ملی جهان کرد که بر این اساس تیم ملی کشورمان با سه پله صعود در رده بیست‌ودوم جهان جای می‌گیرد و همچنان در صدر تیم‌های آسیایی این رده‌بندی است.
در قاره آسیا پس از ایران، ژاپن (رده ٣۶ جهان)، کره‌جنوبی (رده ٣٨ جهان)، استرالیا (رده ۴۴ جهان) و عربستان (رده ۵۱ جهان) نیز رده‌های دوم تا پنجم را به خود اختصاص داده‌اند. جایگاه ۱۰ تیم برتر جهان نیز به این شرح خواهد بود: آلمان، برزیل، پرتغال، آرژانتین، شیلی، بلژیک، پرو، لهستان، کلمبیا و فرانسه.
از آنجایی که فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) پیش از این اعلام کرده بود که سیدبندی قرعه‌کشی مسابقات جام جهانی ۲۰۱٨ بر اساس رده‌بندی ماه اکتبر فیفا خواهد بود، این بدین معناست که با پیش‌بینی جایگاه تیم ملی فوتبال کشورمان در رده‌بندی پیش‌روی فیفا، حضور ایران در سید ٣ قطعی است.

بر اساس پیش‌بینی سایت «football-rankings.info» تیم تحت‌هدایت کارلوس کی‌روش به احتمال فراوان در سید ٣ کنار تیم‌هایی همچون مصر، کاستاریکا، صربستان، ایسلند و اروگوئه قرار خواهد گرفت.
پیش‌بینی می‌شود آلمان، برزیل، پرتغال، لهستان، بلژیک، پرو، آرژانتین و فرانسه در سید یک قرار بگیرند. همچنین تیم‌هایی همچون انگلیس، مکزیک، ایتالیا (در صورت صعود)، اروگوئه، اسپانیا، سوئیس (در صورت صعود) و کلمبیا احتمالاً در سید دوم قرار خواهند گرفت.
حضور عربستان و کره جنوبی در سید چهارم قطعی است، این در حالی است که حضور نیجریه، ژاپن و استرالیا نیز در این سید بسیار محتمل است.
سایت «football-rankings.info» پیش‌بینی کرده احتمال حضور ایران در سید سه ۷٨.۱٣ و در سید چهار ۲۱.٨۷ درصد است.


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:

Facebook
    Delicious delicious     Twitter twitter     دنباله donbaleh     Google google     Yahoo yahoo     بالاترین balatarin


چاپ کن

نظرات (۰)

نظر شما

اصل مطلب

بازگشت به صفحه نخست