یادداشت سیاسی سیاسی دیدگاه ادبیات زنان جهان بخش خبر گفتگو آرشیو  
  اجتماعی اقتصادی مساله ملی تاریخ کارگری گزارش حقوق بشر ورزش گوناگون پاورقی  
   

دو شب با لیگ قهرمانان اروپا
چلسی پرواز کرد، بایرن مغلوب شد، جشنواره گل بازلاخبار روز: www.akhbar-rooz.com
چهارشنبه  ۵ مهر ۱٣۹۶ -  ۲۷ سپتامبر ۲۰۱۷اخبار روز - بخش ورزشی: شب نخست از هفته ی دوم لیگ قهرمانان اروپا در گروههای مختلف برگزار شد. در گروه پنجم تیم لیورپول در خانه اسپارتاک مسکو با نتیجه تساوی ۱-۱ متوقف شد. فرناندو در دقیقه ۲۳ تیم میزبان را پیش انداخت اما کوتینیو در دقیقه ۳۱ بازی را به تساوی کشاند. در دیگر این بازی گروه تیم سویا با ۳ گل مقابل ماریبور پیروز شد. سویا با ۴ امتیاز صدرنشین است و لیورپول و اسپارتاک با ۲ امتیاز در رده های بعدی قرار گرفتند. ماریبور هم با یک امتیاز قعرنشین است.

در گروه ششم تیم ناپولی با نتیجه ۳-۱ مقابل فاینورد به پیروزی رسید و منچسترسیتی با دو گل در خانه از سد شاختار دونتسک گذشت. دی بروین (دقیقه ۴۸) و استرلینگ (دقیقه ۹۰) برای تیم گواردیولا در این بازی گلزنی کردند. سرخیو آگوئرو در دقیقه ۷۲ یک ضربه پنالتی را از دست داد تا برای تبدیل شدن به بهترین گلزن تاریخ منچستر سیتی هنوز منتظر بماند. سیتی با ۶ امتیاز صدرنشین گروه است و ناپولی و شاختار با ۳ امتیاز در رده های بعدی قرار گرفتند. فاینورد بدون امتیاز هم در قعر گروه قرار دارد.

در گروه هفتم تیم موناکو با ۳ گل در خانه مغلوب پورتو شد و لایپزیگ هم با ۲ گل در خانه بشیکتاش شکست خورد. بشیکتاش با این پیروزی ۶ امتیازی شد و پورتو با ۳ امتیاز در رده دوم قرار گرفت. لایپزیگ و موناکو هم یک امتیازی هستند.

در گروه هشتم تیم تاتنهام با هت تریک هری کین موفق شد به پیروزی شیرین در خانه آپوئل دست یابد. تیم رئال مادرید هم با نتیجه ۱-۳ مقابل دورتموند به پیروزی رسید. بیل (دقیقه ۱۸) و رونالدو (دقایق ۵۰ و ۷۲) برای رئال در این بازی گلزنی کردند. اوبامیانگ هم در دقیقه ۵۴ تک گل دورتموند را بثمر رساند. رئال و تاتنهام ۶ امتیازی در رده های اول و دوم قرار گرفتند و دو تیم دیگر هم بدون امتیاز هستند.

دیشب بازیهای سایر گروه ها شب دوم خود را پشت سر گذاشت و در مهمترین دیدار بایرن مونیخ ٣ بر صفر مغلوب میزبان خود پاری سن ژرمن شد و چلسی در مادرید دست به کار بزرگی زد و در حالی که یک بر صفر عقب بود در پایان توانست با نتیجه دو بر یک آتلیتکو مادرید در خانه خود شکست دهد.

در گروه دوم، پاری‌سن‌ژرمن در یک بازی مقتدرانه بانتیجه ٣ بر صفر میهمان قدرتمندش، بایرن‌ مونیخ را شکست داد. آلوز در دقیقه ۲، کاوانی در دقیقه ٣۲ و نیمار در دقیقه ۶٣ برای تیم پاریسی گلزنی کردند.

در دیگر بازی این گروه، سلتیک با گل‌ گریفیث در دقیقه ٣٨ و گل به خودی کارا در دقیقه ۵۰ و سینکلر در دقیقه ۹۲، ٣ بر صفر در زمین اندرلخت پیروز شد.
به این ترتیب در گروه سوم، پاری‌سن‌ژرمن ۶ امتیازی بالاتر از بایرن و سلتیک ٣ و اندرلخت بدون امتیاز در صدر قرار گرفت.

در گروه اول، منچستر یونایتد در زمین زسکا مسکو به راحتی ۴ بر یک پیروز شد.لوکاکو در دقایق ۴ و ۲۷، مارسیال در دقیقه ۱۹ (از روی نقطه پنالتی) و مخیتاریان در دقیقه ۵۷ برای شیاطین سرخ گل زدند و تنها گل زسکا به وسیله کوچانوف در دقیقه ۹۰ زده شد. بازل هم با نتیجه عجیب ۵ بر صفر میهمانش، بنفیکا را برد. اوبرلین در دقایق ۲۰ و ۶۹، لانگ در دقیقه ۲، وولفسینگل در دقیقه ۵۹ (از روی نقطه پنالتی) و ریوروس در دقیقه ۷۷ برای بازل گل زدند. ضمن اینکه آیلتون از بنفیکا در دقیقه ۶٣ از بازی اخراج شد.
در جدول گروه اول، منچستر یونایتد ۶ امتیازی در صدر است و بازل و زسکا مسکو با ٣ و بنفیکا بدون امتیاز در رده‌های بعدی هستند.

در گروه سوم، جدال اتلتیکو مادرید و چلسی با برتری ۲ بریک چلسی به پایان رسید. گریزمان در دقیقه ۴۰ اتلتیکو را در اولین بازی خانگی اروپایی تاریخش در زمین جدید خود پیش انداخت اما موراتا در دقیقه ۶۰ برای چلسی بازی را به تساوی کشاند و باتشوایی در دقیقه ۹۴ گل برتری تیم انگلیسی را به ثمر رساند.
در جدول گروه دوم، چلسی با ۶ امتیاز در صدر است و رم ۴، اتلتیکومادرید یک و قره‌باغ بدون امتیاز در رده‌های اول تا چهارم قرار دارند.
در گروه چهارم، بارسلونا با گل به خودی کواتس در دقیقه ۴۹ به سختی یک بر صفر میزبانش، اسپورتینگ لیسبون را برد.

در دیگر بازی این گروه، یوونتوس ۲ بر صفر المپیاکوس را شکست داد. هیگواین در دقیقه ۶۹ و ماندزوکیچ در دقیقه ٨۰ گل‌های یوونتوس را به ثمر رساندند. در جدول گروه چهارم، بارسلونای ۶ امتیازی بالاتر از اسپورتینگ لیسبون و یوونتوس ٣ و المپیاکوس بدون امتیاز در رده اول قرار دارد.


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:

Facebook
    Delicious delicious     Twitter twitter     دنباله donbaleh     Google google     Yahoo yahoo     بالاترین balatarin


چاپ کن

نظرات (۰)

نظر شما

اصل مطلب

بازگشت به صفحه نخست