یادداشت سیاسی سیاسی دیدگاه ادبیات زنان جهان بخش خبر گفتگو آرشیو  
  اجتماعی اقتصادی مساله ملی تاریخ کارگری گزارش حقوق بشر ورزش گوناگون پاورقی  
   

کارلوس کی‌روش:
برای تیم ملی حساب باز می‌کنم و در جشن شرکت نمی کنیم!اخبار روز: www.akhbar-rooz.com
يکشنبه  ۱۲ شهريور ۱٣۹۶ -  ٣ سپتامبر ۲۰۱۷سرمربی تیم ملی فوتبال با بیان اینکه صحبت درباره تبانی در بازی ایران و سوریه بحث بزدلانه و کثیفی است، گفت: سعی می‌کنم برای تیم ملی حساب باز کنم تا مشکلات مالی نداشته باشیم.

به گزارش خبرنگار مهر، کارلوس کی روش در حاشیه تمرین صبح امروز تیم ملی فوتبال ایران در جمع خبرنگاران حاضر شد و درباره شرایط تیم ملی بعد از تساوی مقابل کره جنوبی و پیش از بازی با سوریه توضیحاتی داد.
کی روش درباره بازی با سوریه گفت: بر اساس اعداد و ارقام سوریه تیم سوم گروه است. این تیم همه را شگفت زده کرده است. ما هم کاملا هوشیار و آماده هستیم تا با انگیزه بالا مقابل سوریه حاضر شویم. یکی از دلایل آن رفتار سوریه در بازی رفت بود که رفتار خوبی نبود و بازیکنانشان مقابل ما خشن بازی کردند. برای همین با انگیزه و آمادگی کامل بازی می کنیم.
وی درباره رکورد تیم ملی و شکست ناپذیری این تیم گفت: این رکوردها حائز اهمیت است. ما درون زمین نتایج خوبی گرفته ایم و رکورد خاص را به دست آورده ایم ولی نتیجه خاصی را قبل از بازی مرور نمی کنیم. فقط می خواهیم درون زمین عملکردمان را نشان بدهیم. اگر این رکورد را حفظ کنیم، برایمان خاص است.
سرمربی تیم ملی درباره عدم مصاحبه بعد از بازگشت به ایران گفت: این مسائل به بازی با کره جنوبی ربطی نداشت. این مسائل ماه هاست که دارد رخ می دهد و پابرجاست. اتفاقی که دیروز در فرودگاه رخ داد، مثالی هست که بعد از ۷ سال است داریم آنرا می گوییم. وسط چمدان ها و مسافران دیگر، فضای خوبی برای مصاحبه نیست ولی بازهم شاهد بودیم این اتفاق افتاد. بعد از ۷ سال، اتفاق دیروز نشان داد رفتار حرفه ای گری برقرار نیست. ما شاهد بودیم هواداران، مسافران، خبرنگاران و چمدان ها آن وسط کنار هم قرار داشتند و فضای خوبی نبود.
کی روش یادآور شد: مسائل دیروز نشان دهنده این است که اتفاقات پابرجاست. با درنظر گرفتن دستاوردهای تیم ملی، فاصله بیشتری بین تیم ملی و مسئولان ایجاد شده است و این بی تفاوتی نمایان است و می توان آنرا دید. ما داریم زمان را از دست می دهیم. بازی با روسیه را از طریق ارتباطات شخصی خودم با سرمربی روسیه هماهنگ کرده ام ولی چند روز قبل از آن قرار بود بازی دوستانه دیگری داشته باشیم ولی چون بودجه لازم را برای آن بازی نداریم این مسابقه لغو خواهد شد. این زمان است که دارد از دست می رود.
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: جالب است بعضی از خبرنگاران هرچه می خواهند می نویسند ولی اینجا نمی آیند. آنها دارند تلاش می کنند روحیه و افتخار بازیکنان را کوچک نشان بدهند. آنها می خواهند ارزش کار ما را پایین بیاورند و به ما درس اخلاقی بدهند در حالی که این افراد در این جایگاه نیستند. یکسری اشخاص به آنها مطالبی را علیه تیم ملی می دهند. افراد واقعی بازیکنان هستند که وسط زمین برای تیم ملی می جنگند.
کارلوس کی روش این روزها از مشکلاتی که برای تیم ملی فوتبال ایران ایجاد شده است، ناراحت و دلخور است. وی این دلخوری را در جریان مصاحبه امروزش با خبرنگاران به اشکال مختلف بر زبان آورد.
با این حال بخش مهم صحبتهای کی روش به عدم شرکت وی و بازیکنان در جشن صعود به جام جهانی اختصاص داشت. طبق برنامه ریزی فدراسیون فوتبال، قرار است بعد از بازی ایران و سوریه، جشن صعود به جام جهانی ۲۰۱۸ در ورزشگاه آزادی با حضور هواداران برگزار شود. این در حالی است که کی روش اعلام کرد اعضای تیم ایران در این جشن حاضر نخواهند شد. وی گفت: ما کارمان را انجام می دهیم و بعد به منزل می رویم. جشن ها را برای افراد دیگر می گذاریم. بعد از بازی به خانه می رویم و جشن باشد برای دیگران.


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:

Facebook
    Delicious delicious     Twitter twitter     دنباله donbaleh     Google google     Yahoo yahoo     بالاترین balatarin


چاپ کن

نظرات (۰)

نظر شما

اصل مطلب

بازگشت به صفحه نخست