یادداشت سیاسی سیاسی دیدگاه ادبیات زنان جهان بخش خبر گفتگو آرشیو  
  اجتماعی اقتصادی مساله ملی تاریخ کارگری گزارش حقوق بشر ورزش گوناگون پاورقی  
   

مقدماتی جام‌جهانی ۲۰۱۸ در قاره اروپا
بلژیک مسافر مسکو شد، فرانسه با تیم ته جدول مساوی کرد!اخبار روز: www.akhbar-rooz.com
يکشنبه  ۱۲ شهريور ۱٣۹۶ -  ٣ سپتامبر ۲۰۱۷اخبار روز - بخش ورزشی: بلژیک در یونان در یک بازی درگیرانه و جذاب موفق شد تیم میزبان را دو بر یک شکست دهد و با ۲۲ امتیاز در صدر جدول برای سفر به روسیه بار و بندیل خود را محکم ببندد و با تکان دادن دست بلیط سفر به مسکو را خریداری کند.. پرتغال نیز در بوداپست با یک گل میزبان خود را شکست داد تا هم چنان در بدر دنبال سوئیس بگردد. سوئیس موفق شد در زمین لیتوانی به یک پیروزی با ارزش دیگر برسد و در صدر جدول جا خوش کرد تا از همین حالا به سوئیس ایر ذخیره جا به مقصد مسکو سفارش دهد. دیشب که فرانسه به صدر جدول گروه خود رسیده بود امشب در یک بازی انتقادی مقابل تیم ضعیف و ته جدولی لوگزامبورگ به تساوی بدون گل رسید. گوئی فرانسویها از هواپیما می ترسیدند که زودتر به مقصد مسکو سوار آن شوند!سرنوست صعود در این گروه به بازی های پایانی موکول شد. در همین گروه هلند بلغارستان را سه بر یک شکست داد تا مدیران ک ال ام هواپیمائی رویال این کشور در جایگاه مخصوص و در صحنه آرائی خیالی در انتظار ذخیره جای برای نارنجی پوشان به مقصد مسکو باشند.
شرح بیشتر دیدارهای انجام شده به نقل از خبرگزاریهای داخلی :در ادامه رقابت‌های مقدماتی جام‌جهانی ۲۰۱٨ در قاره اروپا، تیم ملی هلند پس از چند نتیجه ضعیف موفق به کسب پیروزی شد و سوئد صدرنشین به روند خوبش ادامه داد.
در بازی‌های گروه اول، هلند در زمین خودش ٣ بریک بلغارستان را شکست داد.پروپر در دقایق ۷ و ٨۰ و روبن در دقیقه ۶۷ برای هلند و کاستادینوف در دقیقه ۶۹ برای بلغارستان گل زدند.
در سایر بازی‌های گروه اول، سوئد ۴ بر صفر از سد بلاروس گذشت و در صدر جدول گروه اول باقی ماند. در جدول این گروه، سوئد ۱۶ امتیازی به صعود نزدیک شد و فرانسه ۱۶ امتیازی و هلند ۱٣ امتیازی فعلا دوم و سوم هستند.
در گروه دوم، جزایر فارو یک بر صفر میهمانش، آندرو را برد تا ٨ امتیازی شده و بالاتر از آندورای ۴ امتیازی، بدون شانس صعود در رده چهارم قرار بگیرد.
در گروه هشتم، استونی یک بر صفر از سد قبرس گذشت. استونی با این برد ٨ امتیازی شد و در رده پنجم گروه ایستاد اما نه این تیم و نه قبرس ۱۰ امتیازی، تیم چهارم این گروه، هیچ کدام شانس صعود ندارند.
در گروه نهم هم کرواسی با تنها گل ویدا در دقیقه ۷۴، یک بر صفر مقابل میهمانش، کوزوو به برتری رسید تا ۱۶ امتیازی شده و به عنوان صدرنشین بالاتر از اوکراین ۱۴ و ایسلند ۱٣ امتیازی بایستد.
تیم ملی فوتبال سوئیس در زمین لتونی به ۳ امتیاز شیرین دست پیدا کرد.
تیم ملی فوتبال سوئیس یکشنبه شب در زمین لتونی به دست پیدا کرد و صدرنشینی گروه B رقابتهای مقدماتی جام جهانی را با پیروزی ۳ بر صفر مقابل میزبان خود همچنان حفظ کرد.
هریس سفروویچ (۹)، بلریم ژمایلی (۵۴) و ریکاردو رودریگز (۵۷ - پنالتی) زننده گل های سوئیس بودند. سوئیس یک ضربه پنالتی را در دقیق ۳۲ توسط بلریم ژمایلی از دست داد.
تیم سوئیس با این برد ۲۴ امتیازی شد و مقتدرانه صدرنشین باقی ماند.
صعود تیم بوسنی به رده دوم جدول

تیم ملی فوتبال بوسنی به رده دوم جدول رده بندی گروه H صعود کرد.
تیم ملی فوتبال بوسنی یکشنبه شب در گروه H رقابتهای مقدماتی جام جهانی مهمان جبل الطارق بود و میزبان خود را با حساب ۴ بر صفر شکست داد.
ادین ژکو (۳۵ و ۸۵)، کوردو (۶۵) و سناد لولیچ (۸۳) برای تیم بوسنی گل زدند.
تیم بوسنی با این پیروزی ۱۴ امتیازی شد و جای یونان را در رده دوم جدول گرفت.
مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه؛
توقف باور نکردنی تیم پر ستاره فرانسه مقابل لوکزامبورگ
تیم پر ستاره فرانسه در ادامه رقابتهای مقدماتی جام جهانی مقابل لوکزامبورگ متوقف شد.
های ملی فوتبال فرانسه و لوکزامبورگ یکشنبه شب در گروه A رقابتهای مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه برابر هم قرار گرفتند که این عجیب با تساوی بدون گل خاتمه یافت.
فرانسه که خود را برای یک برد پرگل آماده کرده بود هر چه زد به در بسته خورد و برابر دفاع اتوبوسی حریف نتوانست گلزنی کند. امباپه، ژیرو و گریزمان هر سه مهاجم فرانسه در نیمه دوم تعویض شدند با این حال لوکزامبورگ یازده نفره دفاع کرد و یک شگفتی بزرگ را در خاک فرانسه رقم زد.
فرانسوی ها با این تساوی ۱۷ امتیازی شدند و بار دیگر در صدر جدول گروه A ایستادند. سوئد با ۱۶ امتیاز در رده دوم قرار گرفت.
مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه؛
بلژیک با شکست یونان سهمیه جام جهانی را کسب کرد

تیم ملی فوتبال بلژیک با پیروزی برابر یونان سهمیه جام جهانی را کسب کرد.
تیم های ملی فوتبال یونان و بلژیک از گروه H رقابتهای مقدماتی جام جهانی برابر هم قرار گرفتند که نتیجه آن ۲ بر یک به سود بلژیک رقم خورد.
در این بازی که یکشنبه شب به میزبانی یونان انجام گرفت یان فرتونگن (۷۰) و روملو لوکاکو (۷۴) برای بلژیک گلزنی کردند. تنها گل یونان نیز در دقیقه ۷۳ روی ضربه ژکا به دست آمد.
تیم بلژیک با این برد ۲۲ امتیازی شد و سهمیه حضور در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه را کسب کرد.
مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه؛
پیروزی نزدیک پرتغال در زمین مجارستان

تیم ملی فوتبال پرتغال در دیداری حساس در خانه مجارستان به پیروزی دست پیدا کرد.
تیم های ملی فوتبال مجارستان و پرتغال در گروه B رقابتهای انتخابی جام جهانی در اروپا با یکدیگر پیکار کردند که در پایان تیم پرتغال یک بر صفر پیروز شد.
آندره سیلوا در دقیقه ۴۹ تنها گل تیم پرتغال را در این بازی وارد دروازه میزبان کرد. تاماس پریسکین بازیکن تیم مجارستان در دقیقه ۳۰ این بازی با دریافت کارت قرمز اخراج شد.
پرتغال بعد از این برد جمع امتیازات خود را به عدد ۲۱ رساند و در رده دوم جدول باقی ماند. مجارستان ۱۰ امتیازی رده سوم را در اختیار دارد.


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:

Facebook
    Delicious delicious     Twitter twitter     دنباله donbaleh     Google google     Yahoo yahoo     بالاترین balatarin


چاپ کن

نظرات (۰)

نظر شما

اصل مطلب

بازگشت به صفحه نخست