یادداشت سیاسی سیاسی دیدگاه ادبیات زنان جهان بخش خبر گفتگو آرشیو  
  اجتماعی اقتصادی مساله ملی تاریخ - یادبود کارگری گزارش حقوق بشر ورزش گوناگون پاورقی  
   

سوپرجام اروپا: رئال ۲ - منچستر یونایتد ۱
چهارمین شب باشکوه برای رئال مادریداخبار روز: www.akhbar-rooz.com
سه‌شنبه  ۱۷ مرداد ۱٣۹۶ -  ٨ اوت ۲۰۱۷اخبار روز- بخش ورزشی: بازی سوپر جام اروپا زیاد دلچسب نبود شاید بخاطر دوری تیمها از کوران مسابقات بود و شاید هم این سوپر کاپ جذابیت زیادی برای افکار عمومی و هواداران فوتبال نداشت. وقتی بازیهای مهمی که هر طرف اش یکی از این دو تیم یا بطور مثال بارسلونا و بایر مونیخ باشند سایت های اینترنتی برای تماشای این چنین بازیهائی به سختی قابل دسترسی هستند. اما در دیدار دیشب برای دیدن این بازی سایت های نمایش دهنده به آسانی در دسترس بودند و کیفیت پخش هم عالی!

به هر حال چهل و دومین سوپرجام اروپا در ورزشگاه اسکوپیه مقدونیه با یک تعادل نسبی بین ۲ تیم شروع شد و در ادامه رئال‌مادرید با ضربه کاسیمیروی برزیلی که به تیرک دروازه برخورد کرد، برتری خودش را نشان داد. در این دقایق منچستر بی هدف و رئال بهتر از سرخ ها بودند تا این که گل کاسیمیروی برزیلی در دقیقه ۲۴ موجب شد منچستری ها تکانی بخود دهند و عزمی جزم کنند. تلاش بازیکنان منچستریونایتد و ایجاد یک وقفه برای نوشیدن آب هم مانع برتری رئال در نیمه اول نشد و قهرمان لیگ قهرمانان اروپا با برتری یک بر صفر به رختکن رفت.

در ۴۵ دقیقه وقت دوم ژوزه مورینیو، سرمربی منچستریونایتد با آوردن راشفورد به جای لینگارد قصد افزودن بر سرعت تیمش را داشت اما باز هم رئال مادرید در دقیقه ۵۲ توسط ایسکو به گل دوم دست یافت. حملات منچستریونایتد برای جبران از سر گرفته شد و لوکاکو پس از هدر دادن یک موقعیت طلایی در دقیقه ۶۲ یکی از گل‌ها را به سود شیاطین سرخ انگلیس تلافی کرد.
در ادامه زین‌الدین زیدان، ایسکو و بیل را از جریان بازی خارج کرد و در سوی مقابل فلینی برای منچستریونایتد به میدان رفت. ورود رونالدو به جای بنزما در دقیقه ٨٣ آخرین اتفاق میدان بود. با وجود حملات تیم انگلیسی و بازی منطقی و تهاجمی رئال‌ مادرید، نتیجه تغییر نکرد و پس از سوت پایان روکی داور سرشناس ایتالیایی، تیم رئال با برتری ۲ بریک و در یک شب با شکوه کهکشانی ها چهارمین قهرمانی در سوپرجام اروپا را جشن گرفت.


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:

Facebook
    Delicious delicious     Twitter twitter     دنباله donbaleh     Google google     Yahoo yahoo     بالاترین balatarin


چاپ کن

نظرات (۰)

نظر شما

اصل مطلب

بازگشت به صفحه نخست