یادداشت سیاسی سیاسی دیدگاه ادبیات زنان جهان بخش خبر گفتگو آرشیو  
  اجتماعی اقتصادی مساله ملی تاریخ - یادبود کارگری گزارش حقوق بشر ورزش گوناگون پاورقی  
   

تجمع ۵ ساعته نفتی‌ها مقابل وزارت نفت به دادگاه‌ کشیده شداخبار روز: www.akhbar-rooz.com
يکشنبه  ۱ مرداد ۱٣۹۶ -  ۲٣ ژوئيه ۲۰۱۷سازمان بازرسی کل کشور به طلبکاران نفت اعلام کرد که مدارکشان را به این سازمان بدهند و در دادگاه‌های عمومی از مالکان این باشگاه شکایت کنند.

به گزارش ایسنا، طلبکاران باشگاه نفت روز (یک‌شنبه) ساعت ۱۱ به وزارت نفت رفتند تا شاید بتوانند روزنه امیدی برای رسیدن به پول‌شان کسب کنند. در بین طلبکاران حاضر در این تجمع، علی‌رضا بیرانوند، وحید امیری، مهرداد خانبان و افرادی حضور داشتند که تنها ۵ میلیون تومان از این باشگاه بدهی داشتند. آن‌ها که خواهان ملاقات با یکی از معاونان وزیر نفت بودند، در نهایت با عدم پاسخگویی آنان روبه‌رو شدند تا برای پیگیری بیش‌تر به سازمان بازرسی کل کشور رفتند.
آن‌ها در سازمان بازرسی با خداییان، رئیس کل بازرسی و نظارت وزارت ورزش و جوانان جلسه برگزار کردند. در پایان پیگیری پنج ساعته طلبکاران باشگاه نفت، محسن سیدی مربی سابق نفت درباره نتیجه جلسه‌شان با خداییان اظهار کرد: سازمان بازرسی به ما اعلام کرد که از مالکان باشگاه به دادگاه‌های عمومی شکایت کنیم. همچنین به ما گفتند که کپی حکم کمیته انضباطی، کپی قراداد و برگه‌هایی که مدیران باشگاه به ما داده‌اند را به سازمان بازرسی بدهیم تا آن‌ها کارهایمان را پیگیری کنند. این تعداد که در بین‌شان بازیکنانی چون وحید امیری و علیرضا بیرانوند حضور داشتند، قرار است از طریق وکلای خود در دادگاه‌های عمومی پیگیر مطالبات‌شان باشند.

آنها قصد دارند از طریق AFC نیز پیگیر مطالبات‌شان باشند. در واقع اگر در ایران به نتیجه‌ای نرسند، مراتب اعتراض خود را به AFC اطلاع خواهند داد.


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:

Facebook
    Delicious delicious     Twitter twitter     دنباله donbaleh     Google google     Yahoo yahoo     بالاترین balatarin


چاپ کن

نظرات (۰)

نظر شما

اصل مطلب

بازگشت به صفحه نخست