یادداشت سیاسی سیاسی دیدگاه ادبیات زنان جهان بخش خبر گفتگو آرشیو  
  اجتماعی اقتصادی مساله ملی تاریخ - یادبود کارگری گزارش حقوق بشر ورزش گوناگون پاورقی  
   

امام جمعه تهران خواهان اهدای مدال به آمران کشتار ۶۷ شد


• بعد از اظهارات آمران قتل عام ۶۷ و برخی مقامات سیاسی در دفاع از کشتارهای سال ۶۰، در آخرین نمونه، احمد خاتمی خواهان آن شد که جمهوری اسلامی به آمرین قتل عام های دهه ی شصت «مدال» بدهد ...

اخبار روز: www.akhbar-rooz.com
آدينه  ٣۰ تير ۱٣۹۶ -  ۲۱ ژوئيه ۲۰۱۷تا همین چندی پیش عده ای بر زمینه ی سکوت حکومت در مورد قتل عام زندانیان سیاسی می گفتند «می بخشیم، اما فراموش نمی کنیم!»، اکنون حکومت به این سیاست سکوت پایان داده است و به دفاع هر چه صریحتر و آشکارتر از کشتارهای دهه ی شصت و قتل عام زندانیان سیاسی در سال ۶۷ روی آورده است.
بعد از اظهارات متعدد آمران قتل عام ۶۷ و برخی مقامات سیاسی جمهوری اسلامی در دفاع از کشتارهای سال ۶۰ و اعدام های دسته جمعی سال ۶۷، در آخرین نمونه، احمد خاتمی، امام جمعه ی تهران خواهان آن شده است که جمهوری اسلامی به آمرین قتل عام های دهه ی شصت «مدال» بدهد.
بخشی از سخنان احمد خاتمی که به این کشتارها پرداخته را در زیر می خوانید:

در مورد همایش منافقان در فرانسه و اجازه دادن به آنها برای برگزاری این نشست، حمایت عملی از تروریست ها است.
متاسفانه فرانسه با استفاده از این مهره های سوخته و موضع گیری های دیگر، نشان داد که در عرصه سیاسی عقب مانده است، استفاده از عناصر خائن و آدم کش که همچون داعش عمل کردند. داعش امروز همان منافقان سال ۶۰ بودند که ۱۷ هزار بیگناه را ترور کردند.
فرانسه با مجوز این همایش، مهر و امضای تایید بر ترور آنها گذاشته است، این در حالی است که برخی در داخل در سایت های خود جای جلاد و شهید را عوض می کنند.
برخورد با آنها و کندن کلک منافقان از کشور، عملیات صالح ارزشمند امام راحل بود و به همه کسانی که به فرمان امام عمل کردند باید مدال داد، نه اینکه برخی در سایت های خود جای جلاد و شهید را تغییر دهند، اینها باید توبه کنند.


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:

Facebook
    Delicious delicious     Twitter twitter     دنباله donbaleh     Google google     Yahoo yahoo     بالاترین balatarin


چاپ کن

نظرات (۱)

نظر شما

اصل مطلب

بازگشت به صفحه نخست