یادداشت سیاسی سیاسی دیدگاه ادبیات زنان جهان بخش خبر گفتگو آرشیو  
  اجتماعی اقتصادی مساله ملی تاریخ کارگری گزارش حقوق بشر ورزش گوناگون پاورقی  
   

امام جمعه تهران خواهان اهدای مدال به آمران کشتار ۶۷ شد


• بعد از اظهارات آمران قتل عام ۶۷ و برخی مقامات سیاسی در دفاع از کشتارهای سال ۶۰، در آخرین نمونه، احمد خاتمی خواهان آن شد که جمهوری اسلامی به آمرین قتل عام های دهه ی شصت «مدال» بدهد ...

اخبار روز: www.akhbar-rooz.com
آدينه  ٣۰ تير ۱٣۹۶ -  ۲۱ ژوئيه ۲۰۱۷تا همین چندی پیش عده ای بر زمینه ی سکوت حکومت در مورد قتل عام زندانیان سیاسی می گفتند «می بخشیم، اما فراموش نمی کنیم!»، اکنون حکومت به این سیاست سکوت پایان داده است و به دفاع هر چه صریحتر و آشکارتر از کشتارهای دهه ی شصت و قتل عام زندانیان سیاسی در سال ۶۷ روی آورده است.
بعد از اظهارات متعدد آمران قتل عام ۶۷ و برخی مقامات سیاسی جمهوری اسلامی در دفاع از کشتارهای سال ۶۰ و اعدام های دسته جمعی سال ۶۷، در آخرین نمونه، احمد خاتمی، امام جمعه ی تهران خواهان آن شده است که جمهوری اسلامی به آمرین قتل عام های دهه ی شصت «مدال» بدهد.
بخشی از سخنان احمد خاتمی که به این کشتارها پرداخته را در زیر می خوانید:

در مورد همایش منافقان در فرانسه و اجازه دادن به آنها برای برگزاری این نشست، حمایت عملی از تروریست ها است.
متاسفانه فرانسه با استفاده از این مهره های سوخته و موضع گیری های دیگر، نشان داد که در عرصه سیاسی عقب مانده است، استفاده از عناصر خائن و آدم کش که همچون داعش عمل کردند. داعش امروز همان منافقان سال ۶۰ بودند که ۱۷ هزار بیگناه را ترور کردند.
فرانسه با مجوز این همایش، مهر و امضای تایید بر ترور آنها گذاشته است، این در حالی است که برخی در داخل در سایت های خود جای جلاد و شهید را عوض می کنند.
برخورد با آنها و کندن کلک منافقان از کشور، عملیات صالح ارزشمند امام راحل بود و به همه کسانی که به فرمان امام عمل کردند باید مدال داد، نه اینکه برخی در سایت های خود جای جلاد و شهید را تغییر دهند، اینها باید توبه کنند.


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:

Facebook
    Delicious delicious     Twitter twitter     دنباله donbaleh     Google google     Yahoo yahoo     بالاترین balatarin


چاپ کن

نظرات (۱)

نظر شما

اصل مطلب

بازگشت به صفحه نخست