یادداشت سیاسی سیاسی دیدگاه ادبیات زنان جهان بخش خبر گفتگو آرشیو  
  اجتماعی اقتصادی مساله ملی تاریخ - یادبود کارگری گزارش حقوق بشر ورزش گوناگون پاورقی  
   

پلیس یک نفر را در ایستگاه متروی شهرری کشت!


• بنابر گزارش ها، به دنبال اصرار یک روحانی مبنی بر «امر به معروف» یک رهگذر در ایستگاه مترو شهرری، این فرد با چاقو به او حمله کرد و پلیس کسی را که قرار بود امر به معروف شود کشت! ...

اخبار روز: www.akhbar-rooz.com
شنبه  ۲۴ تير ۱٣۹۶ -  ۱۵ ژوئيه ۲۰۱۷


صبح امروز در یک حادثه ی تیراندازی و درگیری در متروی شهرری در تهران، یک نفر کشته و تعدادی زخمی شدند. مقامات و رسانه ها توضیحات روشنی در مورد این حادثه منتشر نکرده اند، اما بنا به گفته ی فرماندار شهرری، یک روحانی که قصد «امر به معروف» یک شهروند عادی را داشته است، توسط او با چاقو مورد حمله قرار گرفته و پلیس فرد مهاجم را با شلیک گلوله کشته است. تعدادی از رهگذران در جریآن این حادثه صدمه دیده و زخمی شده اند.

حادثه صبح روز شنبه در متروی شهر ری روی داده و بعد از آن پلیس کنترل ایستگاه مترو را در دست گرفته و قطارها از ایستادن در این ایستگاه خودداری کرده اند. فرماندهی پلیس اعلام کرده است چهار نفر از مردم در این حمله زخمی شده اند. بنابه اظهارات مقامات پلیس ماموران انتظامی مستقر در ایستگاه مترو در این حادثه دخالت کردند و به فرد مهاجم اخطار دادند سلاح سرد خود را کنار بگذارد که او بازهم از تحویل دادن چاقوی خود خودداری کرده است. پلیس به سمت او شلیک کرده است. پلیس مدعی است مهاجم از ناحیه پا زخمی شده ولی دقایقی بعد در مسیر انتقال به بیمارستان جان باخته است. برخی سایت های وابسته به حکومت مدعی شده اند که فرد کشته شده مست بوده و تعادل روانی نداشته است.

فرمانداری شهرری اما گفته است: درگیری لفظی بین یک روحانی با فردی که این روحانی قصد ارشاد او را داشته است، به وجود آمده است و فرد ضارب در ادامه با چاقو به روحانی حمله کرده و در درگیری و مقاومت ضارب، پلیس وارد شده و با تیراندازی پلیس فردی که نام او اعلام نشده، کشته شده است.
از سرنوشت فرد روحانی اطلاعی منتشر نشده است.


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:

Facebook
    Delicious delicious     Twitter twitter     دنباله donbaleh     Google google     Yahoo yahoo     بالاترین balatarin


چاپ کن

نظرات (۰)

نظر شما

اصل مطلب

بازگشت به صفحه نخست