یادداشت سیاسی سیاسی دیدگاه ادبیات زنان جهان بخش خبر گفتگو آرشیو  
  اجتماعی اقتصادی مساله ملی یادبود کارگری گزارش حقوق بشر ورزش گوناگون پاورقی  
   

استاد بهمنش به خاک سپرده شد


• عطاله بهمنش گزارشگر با سابقه ورزشی کشور امروز (چهارشنبه) در ورزشگاه شیرودی برروی دستان همکاران خود در رسانه های ورزشی تشییع شد و در قطعه ی نام آوران بهشت زهرا به خاک سپرده شد ...

اخبار روز: www.akhbar-rooz.com
چهارشنبه  ۱۴ تير ۱٣۹۶ -  ۵ ژوئيه ۲۰۱۷عطاله بهمنش گزارشگر با سابقه ورزشی کشور امروز (چهارشنبه) در ورزشگاه شیرودی برروی دستان همکاران خود در رسانه های ورزشی، ورزشکاران و قهرمانان برای خاکسپاری در خانه ابدی، تشییع شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، بهمنش نخستین گزارشگر ورزشی ایران که ۱۱ تیرماه مقارن با روز جهانی ورزشی نویسان در سن ۹۴ سالگی درگذشت، امروز (چهارشنبه) بر دوش شاگردان خودش که بسیاری از پیشکسوتان مطبوعات و رسانه های کشور را تشکیل می دهند در قطعه نام آوران بهشت زهرا به خاک سپرده شد.
عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی، آموزش و پژوهش وزارت ورزش و جوانان، رئیس کمیته ملی المپیک، رئیس فدراسیون فوتبال، حمید استیلی، بهرام افشارزاده، مسعود اسکویی از گزارشگران ورزشی، بیژن ذوالفقار نسب، حشمت مهاجرانی، علی پروین، جعفر کاشانی، علیرضا حیدری، عادل فردوسی پور، جهانگیر کوثری و بسیاری دیگر از شخصیت های ورزشی و رسانه ای و اقشار مختلف مردم در مراسم تشییع پیکر این گزارشگر قدیمی حضور داشتند.
جهانگیر کوثری یکی از گزارشگران با سابقه ورزشی در این مراسم،گفت: بهمنش بدون آنکه به دانشگاه رفته باشد و به صورت علمی این فن را بیاموزد با خلاقیت و ابتکار خود مسیری را در گزارشگری باز نمود که حتی مسئولان وقت و تحصیلکرده های خارج از کشور از آن بی بهره بودند.
وی بیان داشت: بهمنش سال ها با لهجه شیرین فارسی خود، گزارش های بیاد ماندنی را از فوتبال، دوومیدانی، کشتی و سایر رشته ها اجرا کرد که همچنان در یادها باقی است، اما در اوج پختگی و دانش کنار گذاشته شد تا نیمی از عمرش را خانه نشین باشد.


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:

Facebook
    Delicious delicious     Twitter twitter     دنباله donbaleh     Google google     Yahoo yahoo     بالاترین balatarin


چاپ کن

نظرات (۰)

نظر شما

اصل مطلب

بازگشت به صفحه نخست