یادداشت سیاسی سیاسی دیدگاه ادبیات زنان جهان بخش خبر گفتگو آرشیو  
  اجتماعی اقتصادی مساله ملی یادبود کارگری گزارش حقوق بشر ورزش گوناگون پاورقی  
   

۳ عضو کومه له کردستان در یورش نیروهای امنیتی جان باختند


• کومه له کردستان ایران خبر داد روز جمعه جمعی از پیشمرگان و فعالان تشکیلاتی مخفی این حزب در سنندج مورد حمله نیروهای رژیم جمهوری اسلامی قرار گرفته و سه تن از اعضای حزب در این درگیری جان باخته اند ...

اخبار روز: www.akhbar-rooz.com
شنبه  ٣ تير ۱٣۹۶ -  ۲۴ ژوئن ۲۰۱۷به دنبال انتشار خبر درگیری در سنندج در روز جمعه، که حکومت ایران از آن به عنوان «انهدام یک تیم تروریستی» نام برد، کومه له کردستان ایران با انتشار اطلاعیه ای اعلام کرد که سه نفر از اعضای این حزب در یورش پاسداران به آن ها جان باخته اند.
در اطلاعیه ی دبیرخانه ی کمیته ی مرکزی حزب کومه له کردستان ایران که روز شنبه خطاب به «مردم شریف ایران، ملت مبارز کردستان، خانواده سرافراز جانباختگان و رفقای مبارز صفوف کومه له» منتشر شده آمده است:

به این وسیله به اطلاع می‌رسانیم که صبح دیروز مورخه ٢ تیر ١٣٩٦ جمعی از پیشمرگان و فعالان تشکیلاتی مخفی حزب کومه له کردستان ایران در شهر سنندج مورد حمله نیروهای رژیم جمهوری اسلامی قرار گرفته و به دنبال آن در نبردی نابرابر سه تن از رفقایمان با اسامی "صباح حسین پناهی"، "حامد سیف پناهی" و "بهزاد نوری" جان باختند.
کمیته مرکزی کومه له ضمن ابراز تاسف عمیق از جانباختن این مبارزان شریف خلق کرد و همدردی و تسلیت به خانواده این جانباختگان، اعلام می دارد که جمهوری اسلامی با سرکوب، زندان، اعدام و کشتار مبارزان ملت کرد، نمی تواند خدشه ای در اراده مبارزاتی فرزندان این مرز و بوم وارد کند.
به اطلاع تمام دوستان و صفوف کومه له و جنبش کردستان می‌رسانیم که رفقای ما با عزمی راسخ و مقاومتی کم سابقه حماسه شکوهمند دیگری را برای کومه له و ملت کرد به ثبت رساندند و در این نبرد نابرابر تلفات سنگینی به نیروهای رژیم وارد کردند.


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:

Facebook
    Delicious delicious     Twitter twitter     دنباله donbaleh     Google google     Yahoo yahoo     بالاترین balatarin


چاپ کن

نظرات (۰)

نظر شما

اصل مطلب

بازگشت به صفحه نخست