یادداشت سیاسی سیاسی دیدگاه ادبیات زنان جهان بخش خبر گفتگو آرشیو  
  اجتماعی اقتصادی مساله ملی یادبود کارگری گزارش حقوق بشر ورزش گوناگون پاورقی  
   

در راهپیمایی روز قدس
«آتش به اخـتیارها» رئیس جمهور اسلامی را فراری دادند


• در حالی که عده ای روحانی را محاصره کرده و علیه او شعار می دادند، محافظان وی مجبور شدند او را سوار بر خودرو کرده و از محل دور کنند ...

اخبار روز: www.akhbar-rooz.com
آدينه  ۲ تير ۱٣۹۶ -  ۲٣ ژوئن ۲۰۱۷ در راهپیمایی روز قدس «آتش به اختیارها» علیه روحانی و تعداد دیگری از مسئولین حکومتی شعار دادند. شدت شعارها موجب شد که محافظان روحانی او را سوار بر خودرو کرده و از راهپیمایی دور کنند.

بنابر گزارش ها عده ای که اطراف رئیس جمهور اسلامی را پر کرده بودند شعارهایی نظیر "روحانی بنی‌صدر پیوندتان مبارک". سر دادند. از وقتی خامنه ای در یک سخنرانی خود نسبت به شرایطی که به عزل ابوالحسن بنی صدر اولین رئیس جمهور ایران توسط خمینی منجر شد، سخنرانی کرد؛ هواداران او می کوشند با شبیه سازی دوران اخیر به دوران کودتا علیه بنی صدر فشار بر روحانی را تشدید کنند.
به گزارش خبرگزاری ایلنا تندروهایی که اطراف رئیس جمهوری اسلامی را گرفته بودند، همچنین شعارهایی نظیر "مرگ بر فتنه‌گر، مرگ بر منافق و مرگ بر بنی‌صدر" هم داده‌اند. در این مراسم فردی که بلندگو در دست داشت و شعار می داد با اشاره به «فرار بنی صدر»، خطاب به روحانی گفت او باید لباس زنانه بپوشد و از کشور فرار کند.
از جمله کسان دیگری که علیه آن ها شعار داده شد، علی مطهری نایب رئیس مجلس بود.

دستور وزیر کشور درباره «حواشی غیرقانونی» روز قدس
به دنبال توهین به روحانی و شعارهایی که علیه او داده شده، وزیر کشور طی نامه ای دستور پیگیری عاملان این حادثه را صادر کرد. این نامه خطاب به ذوالفقاری معاون امنیتی و انتظامی نوشته شده و در آن خواهان معرفی «خاطیان» به مراجع قضایی شده است.


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:

Facebook
    Delicious delicious     Twitter twitter     دنباله donbaleh     Google google     Yahoo yahoo     بالاترین balatarin


چاپ کن

نظرات (۰)

نظر شما

اصل مطلب

بازگشت به صفحه نخست