یادداشت سیاسی سیاسی دیدگاه ادبیات زنان جهان بخش خبر گفتگو آرشیو  
  اجتماعی اقتصادی مساله ملی تاریخ کارگری گزارش حقوق بشر ورزش گوناگون پاورقی  
   

وزارت کشور:
شادی بس است، به خانه هایتان برگردید


• ستاد انتخابات وزارت کشور و رئیس ستاد روحانی خواهان پایان دادن به جشن های خیابانی مردم شدند ...

اخبار روز: www.akhbar-rooz.com
يکشنبه  ٣۱ ارديبهشت ۱٣۹۶ -  ۲۱ می ۲۰۱۷ستاد انتخابات وزارت کشور و رئیس ستاد انتخاباتی روحانی از مردم خواسته اند از حضور در خیابان و معابر و "برپایی جشن" خودداری کنند.

ستاد انتخابات وزارت کشور، در اطلاعیه‌ای گفته است حضور مردم در خیابان ها "حفظ آرامش"، "سهولت تردد مردم" رابه هم می زند و به مزاحمت و سواستفاده احتمالی منجر می شود.
دیروز پس از اعلام پیروزی حسن روحانی در دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری، شماری از هواداران او در شهرهای مختلف به خیابان آمدند و بعضی همراه با ساز و موسیقی رقصیدند.
همچنین در تهران، شماری از شهروندان با حضور در فرهنگستان هنر - که ساختمان آن را میرحسین موسوی طراحی کرده است - در حمایت از او شعار دادند.
ستاد انتخابات وزارت کشور ایران از مردم خواسته با نیروی انتظامی همکاری کنند و اگر ستادهای منتخبان ریاست جمهوری و شوراها خواستار برگزاری مراسم هستند، از فرمانداری شهر محل اقامت مجوز بگیرند.

محمد شریعتمداری رئیس ستاد انتخابات وزارت کشور هم در اطلاعیه ای از مردم خواسته است مراسم خیابانی برگزار نکنند. رئیس ستاد دکتر حسن روحانی با صدور بیانیه ای ضمن قدردانی از مردم بخاطر رعایت قانون‌مداری و همکاری با خادمان ملت، از شهروندان و هم میهنان خواست که از حضور بدون اعلام برنامه رسمی ستادها، در خیابان‌ها و میادین جدا پرهیز کنند.
محمد شریعتمداری در این بیانیه که عصر امروز -یکشنبه- منتشر شد، از مردم ایران تقاضا کرده است به منظور رعایت حال شهروندان و هم‌میهنان گرانقدر و جلوگیری از مزاحمت‌ها و ازدحام و اختلال درآمد و شد و بها ندادن به عده‌ای که ممکن است بخواهند این شیرینی پیروزی ملت ایران را در کام‌شان تلخ کنند، از حضور بدون اعلام برنامه رسمی ستادها در خیابان‌ها و میادین جدا پرهیز کنید.


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:

Facebook
    Delicious delicious     Twitter twitter     دنباله donbaleh     Google google     Yahoo yahoo     بالاترین balatarin


چاپ کن

نظرات (۰)

نظر شما

اصل مطلب

بازگشت به صفحه نخست