یادداشت سیاسی سیاسی دیدگاه ادبیات زنان جهان بخش خبر گفتگو آرشیو  
  اجتماعی اقتصادی مساله ملی تاریخ کارگری گزارش حقوق بشر ورزش گوناگون پاورقی  
   

طرح روس‌ها برای مراسم افتتاحیه جام‌کنفدراسیون‌هااخبار روز: www.akhbar-rooz.com
پنج‌شنبه  ۲٨ ارديبهشت ۱٣۹۶ -  ۱٨ می ۲۰۱۷طرح روس‌ها برای مراسم افتتاحیه جام فوتبال کنفدراسیون‌ها توسط سرویس رسانه‌ای فیفا اعلام شد.
به نقل از شبکه آر اسپورت روسیه، مراسم افتتاحیه جام کنفدراسیون‌های ۲۰۱۷ سنت، فرهنگ، تاریخ و طبیعت روسیه را به نمایش خواهد گذاشت. جام کنفدراسیون‌ها در روزهای ۲۷ خرداد تا ۱۱ تیر ماه سال جاری به میزبانی روسیه در شهرهای مسکو، سن پترزبورگ، کازان و سوچی با شرکت ٨ تیم ملی برتر فوتبال جهان در ۲ گروه A و B برگزار می‌شود. بازی افتتاحیه نیز در ورزشگاه سن پترزبورگ میان تیم‌های ملی روسیه و نیوزیلند انجام خواهد شد.
مراسم افتتاحیه جام کنفدراسیون‌ها ۲ ساعت قبل از آغاز اولین بازی در ورزشگاه سن پترزبورگ برگزار که ۲۰ دقیقه طول می‌کشد. در این مراسم براری تماشاگران سنت، تاریخ، فرهنگ و طبیعت روسیه به نمایش درخواهد آمد.
آلکسی سوروخین، مدیر اجرایی کمیته سازماندهی جام‌جهانی ۲۰۱٨ روسیه درباره مراسم افتتاحیه جام کنفدراسیون‌های ۲۰۱۷ در کشورش گفت: پیش از این مردم روسیه مراسم افتتاحیه در بازی‌های المپیک ۲۰۱۴ زمستانی سوچی را دیده بودند. ما در مراسم افتتاحیه جام کنفدراسیون‌ها نمی‌توانیم همانند سوچی از ابزارهای سنگین همانند آتش‌بازی استفاده کنیم. البته ایده‌ها به ما کمک می‌‌کنند تا بهترین برنامه‌ اجرا شود. مردم روسیه مفتخر هستند و خارجی‌ها نیز به فرهنگ و سنت‌‌های ارزشمند ما آگاه هستند. این‌ها چیزهایی خواهند بود که در مراسم افتتاحیه جام کنفدراسیون‌ها به نمایش خواهیم گذاشت.


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:

Facebook
    Delicious delicious     Twitter twitter     دنباله donbaleh     Google google     Yahoo yahoo     بالاترین balatarin


چاپ کن

نظرات (۰)

نظر شما

اصل مطلب

بازگشت به صفحه نخست