یادداشت سیاسی سیاسی دیدگاه ادبیات زنان جهان بخش خبر گفتگو آرشیو  
  اجتماعی اقتصادی مساله ملی یادبود کارگری گزارش حقوق بشر ورزش گوناگون پاورقی  
   

مرحله نیمه نهائی لیگ قهرمانان
هت تریک رونالدو در شبی که رئال ۳ بر صفر آتلیتکو را شکست داداخبار روز: www.akhbar-rooz.com
سه‌شنبه  ۱۲ ارديبهشت ۱٣۹۶ -  ۲ می ۲۰۱۷بازی دیگر مرحله نیمه نهائی امشب چهارشنبه
موناکو- یونتووس

اخبار روز - بخش ورزشی: همانطوری که بیش بینی می شد رئال مادرید روی اسب خوش شانس نشسته است زیرا حریفی در این مرحله به مصاف کهکشانی ها آمده بود که همیشه لقمه لذیذ و خوش خوراک برای آنان بوده است. آتلیتکو مادرید در چنین دیدارهایی از جمله تیمهایی است که اگر بازی ۱۲۰ دقیقه هم طول بکشد از این تیم انتظار زدن گلی نمی رود. آتلیتکو مادرید یکی از ضعیف ترین بازیهای -اش را در برابر رئال مادرید انجام داد و شانس هم آورد که گلهای بیشتری را دریافت نکرد. روی کاغذ و با توجه به وضعیت دو تیم می توان رئال مادرید را اولین تیم فینالیست نامید زیرا در بازی برگشت بعید است آتلیتکو مادرید توانائی زدن سه گل را داشته باشد.

شرح دقایق مهم بازی :
تیم های فوتبال رئال مادرید و اتلتیکو مادرید سه شنبه شب دیدار رفت خود در مرحله نیمه نهایی رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا را در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو برگزار کردند که طی آن رئال مادرید ۳ بر صفر پیروز شد.
رئال مادرید بازی را پر فشار آغاز کرد و زودتر از آنچه که تصور می رفت به گل رسید. در دقیقه ۱۰ بازی ارسال از راست با ضربه سر کریستیانو رونالدو همراه شد تا اینگونه دروازه اتلتیکو باز شود.
شاگردان زیدان بازی رو به جلوی خود را تداوم بخیشدند با این حال در دقیقه ۲۰ تیم اتلتیکو صاحب یک موقعیت خوب شد اما گامیرو در موقعیت تک به تک با ناواس ناکام ماند. قیچی برگردان زیبای راموس روی پاس کریستیانو رونالدو حمله دیگری از شاگردان زیدان بود که بی ثمر ماند.
تلاش دو تیم در ادامه برای رسیدن به گل در نیمه نخست نتیجه نداد تا وقت اول این بازی حساس با برتری یک بر صفر رئال مادرید پایان یابد.
با شروع نیمه دوم تیم اتلتیکو مادرید جلو کشید اما رئال مادرید هم به مانند وقت نخست بازی تهاجمی را در دستور کار داشت و اجازه نداد در دقایق ابتدایی این نیمه فرصت آنچنانی نصیب شاگردان سیمئونه شود.
رئال مادرید در دقیقه ۷۳ به گل دوم خود دست یافت. بار دیگر کریستیانو رونالدو زننده گل بود. اشتباه فیلیپه لوئیز در دفع توپ باعث شد رونالدو صاحب موقعیت شوتزنی شود و با ضربه ای سهمگین دروازه اتلتیکو را باز کند.
اتلتیکو مادرید برای دست یابی به یک گل تلاش خود را دو چندان کرد اما در خلق موقعیت ناکام بود. شاگردان سیمئونه در ادامه کاری از پیش نبردند و این رئال مادرید بود که در دقیقه ۸۶ به گل سوم دست یافت. کریستیانو رونالدو شب درخشان خود را با زدن گل سوم تکمیل کرد تا مثل دیدار قبل هت تریک کند.
با این نتیجه رئال مادرید در آستانه حضور در فینال لیگ قهرمانان قرار گرفته است و بعید به نظر می رسد شاگردان سیمئونه بتوانند جبران مافات کنند. مگر اینکه اتفاق عجیب و غریبی بیافتد و این تیم با نتیجه ۴ بر صفر رئال مادرید را شکست دهد!


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:

Facebook
    Delicious delicious     Twitter twitter     دنباله donbaleh     Google google     Yahoo yahoo     بالاترین balatarin


چاپ کن

نظرات (۰)

نظر شما

اصل مطلب

بازگشت به صفحه نخست