یادداشت سیاسی سیاسی دیدگاه ادبیات زنان جهان بخش خبر گفتگو آرشیو  
  اجتماعی اقتصادی مساله ملی تاریخ کارگری گزارش حقوق بشر ورزش گوناگون پاورقی  
   

چهار مدال طلا و نقره در روز دوم قهرمانی تکواندوی نوجوانان آسیااخبار روز: www.akhbar-rooz.com
پنج‌شنبه  ٣۱ فروردين ۱٣۹۶ -  ۲۰ آوريل ۲۰۱۷در پایان دومین روز از نهمین دوره مسابقات قهرمانی نوجوانان آسیا، ملی‌پوشان ایران موفق به کسب ۳ مدال طلا و یک مدال نقره شدند.

به گزارش ایسنا، نهمین دوره مسابقات قهرمانی نوجوانان آسیا با حضور ۲۴۶ تکواندوکار از ۲۲ کشور آسیایی از صبح روز چهارشنبه در مجتمع ورزشی "آتی‌راو" قزاقستان آغاز شد. این رقابت‌ها پس از سه روز به پایان می‌رسد.
در دومین روز این رقابت‌ها مبارزات اوزان ۵۱-، ۵۵-، ۶۸- ۷۳- کیلوگرم در گروه پسران و اوزان ۴۶-، ۴۹- و ۵۲- کیلوگرم در گروه دختران برگزار شد که حامد اصغری، ابراهیم صفری، احمدرضا مختاری، محمدحسین یزدانی، زهرا علیزاده، دنیا محمدی و ستاره چابکی به عنوان نمایندگان ایران موفق به کسب ۳ مدال طلا و یک مدال نقره شدند.
در گروه پسران احمدرضا مختاری و محمدحسین یزدانی به مدال طلا دست یافتند و حامد اصغری نایب‌قهرمان شد. در گروه دختران نیز زهرا علیزاده به نشان زرین و طلایی این رقابت‌ها رسید. اما ابراهیم صفری در نخستین رقابت خود مقابل حریف کره‌جنوبی (قهرمان جهان ۲۰۱۶) قرار گرفت و نتیجه را به وی واگذار کرد. دنیا محمدی نیز در اولین دیدار با قبول شکست مقابل نماینده کره‌جنوبی از حضور در ادامه رقابت‌ها باز ماند و ستاره چابکی نیز در مبارزه با هوگوپوش تایلندی شکست خورد.
روز گذشته (چهارشنبه) مبینا نژاد کته سری و زهرا شجاعی راد موفق شدند دو مدال طلا را به نام ایران ثبت کنند. مهلا مومن‌زاده و حمیدرضا صدری نیز عنوان نایب قهرمانی این رقابت‌ها را کسب کردند اما امیر ولی‌پور دیگر نماینده ایران در مرحله یک‌چهارم نهایی از دور رقابت‌ها کنار رفت.

فردا (جمعه) و در روز پایانی این مسابقات هوگوپوشان اوزان ۵۹-، ۶۳-، ۷۸-، ۷۸+ کیلوگرم در گروه پسران و ۵۵-، ۵۹-، ۶۸- و +۶۸ کیلوگرم دختران رقابت خواهند کرد که حمیدرضا هادیان، امیرعلی پروینی، امیرحسین وقوعی آذر، مهران برخورداری، مبینا شاکری، یلدا ولی نژاد، مبینا بابالو و زهرا پوراسماعیل نمایندگان ایران هستند.
هدایت تیم‌ ملی تکواندوی دختران بر عهده اعظم درستی (سرمربی)، نیلوفر صفریان، معصومه محمدیان و محبوبه محمدنژاد (مربیان) است و وحید عبداللهی (سرمربی)، حسین کریمی، سعید رمضانی و رشید فتاحی (مربیان) هدایت تیم‌ ملی پسران را بر عهده دارند.


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:

Facebook
    Delicious delicious     Twitter twitter     دنباله donbaleh     Google google     Yahoo yahoo     بالاترین balatarin


چاپ کن

نظرات (۰)

نظر شما

اصل مطلب

بازگشت به صفحه نخست