یادداشت سیاسی سیاسی دیدگاه ادبیات زنان جهان بخش خبر گفتگو آرشیو  
  اجتماعی اقتصادی مساله ملی تاریخ کارگری گزارش حقوق بشر ورزش گوناگون پاورقی  
   

احمدی نژاد در انتخابات ثبت نام کرد


• در دومین روز ثبت نام ها محمود احمدی نژاد و حمید بقایی برای دوازدهمین دوره ی انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کردند. یک سال پیش علی خامنه ای احمدی نژاد را از شرکت در انتخابات منع کرده بود ...

اخبار روز: www.akhbar-rooz.com
چهارشنبه  ۲٣ فروردين ۱٣۹۶ -  ۱۲ آوريل ۲۰۱۷در دومین روز ثبت‌نام از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در روز چهارشنبه محمود احمدی‌نژاد رئیس جمهور سابق با حضور در ستاد انتخابات وزارت کشور ثبت نام کرد. یک سال پیش علی خامنه ای اعلام کرده بود که احمدی نژاد به دلیل «دو قطبی شدن انتخابات» در این دوره از انتخابات شرکت نکند و احمدی نژآد اعلام کرده بود که تصمیم خامنه ای را می پذیرد. ظاهرا با حضور ابراهیم رئیسی که انتخابات در ایران را به شدت قطبی کرده است، احمدی نژاد دیگر لزومی به مراعات توصیه رهبر حکومت ندیده است.
احمدی‌نژاد در پاسخ به سوال خبرنگار ایلنا مبنی بر اینکه آیا با مقام رهبری مشورت کرده‌اید و یا شرایط تغییر کرده که در انتخابات ثبت‌نام کرده‌اید، سکوت کرد و خندید.
خبرنگار ایلنا از احمدی‌نژاد پرسید که شما در کنفرانس خبری‌تان گفتید اگر شرایط تغییر کند، در انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام می‌کنید. آیا شرایط تغییر کرده است؟ که مشایی در این باره گفت: آیا به نظر شما شرایط تغییر کرده است؟
حمید بقایی هم با احمدی نژآد برای انتخابات ثبت نام کرد. محمود احمدی‌نژاد، همراه با اسفندیار رحیم مشایی و حمید بقایی پیش از ظهر امروز به ستاد انتخابات کشور آمد. آنها در هنگام ثبت‌نام حمید بقایی کنار هم ایستاده و سه بار فریاد زدند "زنده‌باد بهار زنده باد ایران"!


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:

Facebook
    Delicious delicious     Twitter twitter     دنباله donbaleh     Google google     Yahoo yahoo     بالاترین balatarin


چاپ کن

نظرات (۲)

نظر شما

اصل مطلب

بازگشت به صفحه نخست