یادداشت سیاسی سیاسی دیدگاه ادبیات زنان جهان بخش خبر گفتگو آرشیو  
  اجتماعی اقتصادی مساله ملی یادبود کارگری گزارش حقوق بشر ورزش گوناگون پاورقی  
   

مرحله یک‌ چهارم‌ نهایی لیگ قهرمانان اروپا
دیوار زرد، سد خاطرات و رویای بزرگاناخبار روز: www.akhbar-rooz.com
سه‌شنبه  ۲۲ فروردين ۱٣۹۶ -  ۱۱ آوريل ۲۰۱۷اخبار روز –بخش ورزشی. امشب یوونتوس میزبان بارسلونائی است که صعودی حیرت آور به این مرحله داشت. میزبان در پی کسب پیروزی و بسته نگه داشتن دروازه -اش است و میهمان در فکر یک تساوی است که اگر با گل همراه باشد ایده ال تر خواهد بود. بارسا برای بازی امشب دو مهره ارزشمند خود یعنی بوسکتس و رافینیا را در اختیار ندارد. این دو بازیکن، غایبانی معمولی برای بارسا نیستند؛ چه بوسکتس، یک مهره همواره ثابت در خط میانی بارسا بوده و رافینیا نیز در تغییر سیستم انریکه از ٣-٣-۴ به ٣-۴-٣، یک بازیکن حیاتی محسوب می شد. اولی محروم است و دومی فصل را از دست داده. ماسیمیلیانو آلگری با اعلام این موضوع که یووه نمی تواند برای کسب تساوی ۰-۰ به میدان برود اعلام کرد یووه در مقابل بارسا نمایشی تهاجمی خواهد داشت. آلگری در این خصوص در کنفرانس خبری پیش از دیدار شاگردانش مقابل بارسلونا گفت:
نمی توانم بگویم که با چه سیستمی در زمین حاضر خواهیم شد اما ۴ بازیکن اصلی خط حمله در این دیدار به میدان خواهند رفت. در مرحله یک چهارم نهایی قرار داریم و شاهد دو دیدار جذاب خواهیم بود. دیدار مهمی خواهیم داشت، احساس می کنم دیدار جذابی خواهیم دید. با اعتماد به توانایی هایمان و همچنین با درک درستی که از این دیدار داریم مقابل بارسا صف آرایی خواهیم کرد، می توانیم از سد بارسا عبور کنیم و به مرحله بعد راه پیدا کنیم. در ۷ جدال قبلی، ٣ پیروزی از آن بارسلونا شده، ۲ بار یوونتوس به برتری رسیده و حاصل ۲ بازی هم تساوی بوده است.
داور بازی
سیمون مارسنیاک، بهترین داور حال حاضر لهستان و یکی از بهترین و کم‌حاشیه‌ترین مردان وسط زمین حال حاضر فوتبال اروپا همراه تیمی از هموطنانش قضاوت این بازی را به عهده دارند.
ترکیب احتمالی
یوونتوس: بوفون، بارزالی، کیه‌لینی، آلوس، ساندرو، خدیرا، پیانیچ، کوادرادو، دیبالا، استورارو و ایگواین
بارسلونا: تراشتگن، پیکه، اومتیتی، آلبا، روبرتو، اینیستا، راکیتیچ، نیمار، سوارس، مسی و گومز.


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:

Facebook
    Delicious delicious     Twitter twitter     دنباله donbaleh     Google google     Yahoo yahoo     بالاترین balatarin


چاپ کن

نظرات (۰)

نظر شما

اصل مطلب

بازگشت به صفحه نخست