یادداشت سیاسی سیاسی دیدگاه ادبیات زنان جهان بخش خبر گفتگو آرشیو  
  اجتماعی اقتصادی مساله ملی تاریخ کارگری گزارش حقوق بشر ورزش گوناگون پاورقی  
   

به یاد آر!
قاتل هزاران زندانی سیاسی کاندیدای ریاست جمهوری شد


• ابراهیم رئیسی که به امضای او چندهزار نفر از زندانیان سیاسی ایران اعدام شدند، برای انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۶ داوطلب شده است ...

اخبار روز: www.akhbar-rooz.com
پنج‌شنبه  ۱۷ فروردين ۱٣۹۶ -  ۶ آوريل ۲۰۱۷ابراهیم رئیسی که به امضای او چندهزار نفر از زندانیان سیاسی ایران اعدام شدند، برای انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۶ داوطلب شده است. به نظر می رسد، او به عنوان کاندید اول جناح اصول گرا روانه ی انتخابات شود. کاندیداتوری مقامات بالای حکومتی از طرف افرادی که در قتل عام های گسترده دست داشته اند، در جمهوری اسلامی سابقه دار و امری معمول است.
پیش از ابراهیم رئیسی، مصطفی پورمحمدی، یکی دیگر از جنایتکاران به نام جمهوری اسلامی در دولت حسن روحانی به عنوان وزیر دادگستری! مشغول به کار شد. نام برخی از این جنایتکاران در فهرست انتخابات دوره ی پنجم محلس خبرگان از سوی اصلاح طلبان قرار داشت. از جمله ی آن ها دری نجف آبادی و محمد محمدی ری شهری بودند. در راس این فهرست هاشمی رفسنجانی قرار داشت که از عوامل اصلی ترورهای ایرانیان در خارج از کشور و از جمله ترور دکتر قاسملو دبیر کل حزب دموکرات کردستان ایران و همچنین ترور میکونوس در برلین اعلام شده است.
مسئولان جنایت های بزرگ در جمهوری اسلامی با آزادی کامل و حمایت گسترده ی مطبوعات رسمی در حالی کاندیدای مسئولیت های «انتخابی» در این حکومت می شوند، که قربانیان ترور و سرکوب و آزادی خواهان و رهبران سیاسی و کارگری با سرکوب مداوم روبرو هستند و اجازه ی هیچ فعالیتی به آن ها داده نمی شود.

خبرگزاری ها روز پنجشنبه خبر دادند، حجت الاسلام رییسی با استعفا از هیات نظارت مرکزی انتخابات رسما داوطلب انتخابات ریاست جمهوری شد.
صولت مرتضوی به عنوان نماینده رییسی در مجمع ملی جمنا گفت:‌ اولا ایشان از حسن نظر و عنایت همه بزرگواران که به طرق مختلف از ایشان دعوت به حضور در انتخابات ریاست جمهوری کردند سپاس‌گذاری کرد. در رابطه با شخصیت آقای رییسی قطعا شما شناسنامه و هم کارنامه ایشان را از بنده بهتر می‌دانید و در آینده نزدیک برنامه ایشان را به سمع نظر شما می‌رسانیم.
او افزود: نظر به درخواست متعدد از ایشان، حجت الاسلام رییسی با استعفا از هیات نظارت مرکزی انتخابات رسما پذیرش داوطلبی خود را اعلام کردند. حضور ایشان حضور جدی است و ان‌شالله با قوت و قدرت و حمایت شما نقش‌آفرینی کنیم. ایشان فرمودند بسیار مایل بودم در این مراسم حضور یابم اما بعلت زلزله در بخشی از استان خراسان رضوی نتوانستم حضور یابم. در کنار مردم ایران بودن جز افتخار ایشان است و ایشان بنده را مامور کردند تا حضور یابم و پیام ایشان را بیاورم!


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:

Facebook
    Delicious delicious     Twitter twitter     دنباله donbaleh     Google google     Yahoo yahoo     بالاترین balatarin


چاپ کن

نظرات (۱)

نظر شما

اصل مطلب

بازگشت به صفحه نخست