یادداشت سیاسی سیاسی دیدگاه ادبیات زنان جهان بخش خبر گفتگو آرشیو  
  اجتماعی اقتصادی مساله ملی تاریخ کارگری گزارش حقوق بشر ورزش گوناگون پاورقی  
   

یک هشتم نهایی رقابت های لیگ قهرمانان
صعود آتلیتکو مادرید و موناکو به مرحله یک چهارم نهائیاخبار روز: www.akhbar-rooz.com
پنج‌شنبه  ۲۶ اسفند ۱٣۹۵ -  ۱۶ مارس ۲۰۱۷دو تیم در دیدار برگشت مرحله یک هشتم نهایی به مصاف هم رفتند.
از دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی رقابت های لیگ قهرمانان، اتلتیکو مادرید در ویسنته کالدرون میزبان بایر لورکوزن بود. دو تیم با این نفرات بازی را آغاز کردند.

اتلتیکو مادرید (۲-۴-۴)
اوبلاک - ورشالیکو، خیمنز، گودین، لوکاس - کوکه، سائول، کاراسکو، توماس پارتی - گریزمان، آنخل کورئا
بایر لورکوزن (۲-۴-۴)
لنو - هیلبرت، یدوای، دراگوویچ، وندل - باومگارتلینگر، کمپل، بلعربی، برانت - چیچاریتو، فولاند

دو تیم در نیمه نخست دیداری هجومی را به نمایش گذاشتند و لورکوزن خیلی زود می توانست به گل نخست دست یابد اما موقعیت این تیم توسط کمپل از دست رفت، در ادامه اتلتیکو نیز موفق شد موقعیت های خوبی به دست بیاورد اما این تیم نیز موفق نشد از موقعیت های به دست آمده سودی ببرد تا دو تیم با نتیجه مساوی به کار خود ادامه دهند.
دقیقه ۳۹: روی پاسی که گریزمان برای کوریا ساخته و پرداخته کرد این بازیکن موقعیت فوق العاده برای گلزنی داشت اما ضربه این بازیکن با مهار استثنایی لنو همراه بود تا لورکوزن همچنان برای بازگشت به این دیدار امیدوار باشد.
در ادامه هیچ یک از دو تیم موفق نشدند موقعیت حساسی روی دروازه حریف ایجاد کنند تا در نهایت نیمه نخست این دیدار با تساوی بدون گل به پایان برسد.
در نیمه دوم این دیدار نیز هر یک از دو تیم موقعیت های خوبی داشتند اما با بی دقتی مهاجمین هیچ یک از دو تیم موفق به گلزنی نشدند. اتلتیکو در دقیقه ۵۵ موقعیت فوق العاده ای را توسط کوریا از دست داد. همچنین پس از آن گریزمان در موقعیتی استثنایی می توانست دروازه لنو را باز کند که ضربه چیپ او از کنار دروازه به بیرون رفت.
دقیقه ۶۸: اشتباه خیمنز موقعیتی فوق العاده برای لورکوزن ایجاد کرد اما درخشش اوبلاک مانع از گلزنی این بازیکن شد.
در ادامه باز هم هر یک از دو تیم برای گلزنی موقعیت هایی داشتند اما اشتباه مهاجمین و همچنین مهارهای درخشان دروازه بان های دو تیم مانع از این شد که در این دیدار شاهد گل باشیم تا در نهایت این دیدار بدون گل تساوی به پایان برسد.

موناکو ۳ -۱ منچسترسیتی؛ حذف سیتیزن ها در شب صدمین بازی اروپایی گواردیولا
موناکو با ارائه یک بازی تماشایی و هجومی توانست از سد تیم گواردیولا بگذرد به یک چهارم نهایی راه یابد.
به گزارش وبسایت نود، تیم های موناکو و منچسترسیتی از دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان در ساعت ۲۳:۱۵ به مصاف یکدیگر رفتند.
لحظات حساس بازی
دقیقه ۷: تیم میزبان بازی را هجومی را آغاز کرد و روی اشتباه فرناندینیو و مدافعان سیتی می توانست توسط امباپه که با دروازه تک به تک شده بود به گل برسد اما کابایرو ضربه این بازیکن را مهار کرد.
دقیقه ۸: حملات موناکو نتیجه داد و امباپه توانست خیلی زود دروازه سیتی را باز کند. سیلوا روی پاس مندی صاحب توپ شد و توپ را در دهانه دروازه به امباپه رساند تا این بازیکن گلزنی کند.
دقیقه ۱۵: حملات موناکو ادامه پیدا کرد و این تیم توسط امباپه به گل دوم هم دست یافت اما داور این گل را به درستی به دلیل آفساید مردود اعلام کرد.
دقیقه ۲۹: موناکو مزد بازی خوب خودش را گرفت و به گل دوم هم رسید. مندی در فضای خوبی صاحب توپ شد و سانتر زیبایی به روی دروازه ارسال کرد که فابینیو توانست با یک ضربه دقیق آن را به گل تبدیل کند.
دقیقه ۷۱: سیتی که در نیمه دوم بهتر بازی کرده بود سرانجام به گل رسید. دروازه بان موناکو شوت استرلینگ را مهار کرد اما سانه در برگشت موفق شد دروازه را باز کند.
دقیقه ۷۷: موناکو بار دیگر توانست به گل برسد. سانتر تماشایی لمار روی ضربه ازاد ارسالی به باکایوکو رسید و این بازیکن با یک ضربه سر پر قدرت دروازه سیتی را باز کرد.


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:

Facebook
    Delicious delicious     Twitter twitter     دنباله donbaleh     Google google     Yahoo yahoo     بالاترین balatarin


چاپ کن

نظرات (۰)

نظر شما

اصل مطلب

بازگشت به صفحه نخست