یادداشت سیاسی سیاسی دیدگاه ادبیات زنان جهان بخش خبر گفتگو آرشیو  
  اجتماعی اقتصادی مساله ملی تاریخ کارگری گزارش حقوق بشر ورزش گوناگون پاورقی  
   

هم‌گروهی ایران با ایتالیا و مکزیک در جام جهانی فوتبال ساحلی
تیم ملی فوتبال ساحلی قهرمان جام ملتهای آسیا شد!اخبار روز: www.akhbar-rooz.com
شنبه  ۲۱ اسفند ۱٣۹۵ -  ۱۱ مارس ۲۰۱۷اخبار روز- بخش ورزشی: تیم ملی فوتبال ساحلی ایران با پیروزی مقابل امارات به عنوان قهرمانی قاره آسیا دست یافت. به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، رقابتهای قهرمانی فوتبال ساحلی آسیا و انتخابی جام جهانی از ۱۴ اسفند آغاز و سرانجام با دیدارهای رده بندی و فینال مسابقات پیگیری شد تا تکلیف تیم های اول تا سوم این رقابتها مشخص شود.

در دیدار فینال قهرمانی آسیا تیم های ملی ایران و امارات به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان این دیدار در نهایت ملی پوشان کشورمان با ارائه یک بازی پرقدرت و یکطرفه موفق شدند با نتیجه ۷ بر دو تیم ملی امارات را شکست دهند و عنوان قهرمانی آسیا را کسب کنند.
در این دیدار برای تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان مسلم مسیگر (۲ گل)، محمدعلی مختاری (۲ گل)، پیمان حسینی، امیرحسین اکبری و سیدعلی ناظم گلزنی کردند.
گفتنی است تیم های ملی امارات و ژاپن با ۲ عنوان قهرمانی آسیا پرافتخارترین تیم های آسیا بشمار می روند و ساحلی بازان ایران که در رنکینگ اول آسیا قرار دارد با شکست هر دو تیم ژاپن و امارات؛ دومین قهرمانی خود در آسیا را بدست آوردند.
لازم به ذکر است در دیدار رده بندی تیم های ملی ژاپن و لبنان به مصاف یکدیگر رفتند تا و پیروزی ۶ بر ٣ ژاپن، این تیم به عنوان آخرین سهمیه از قاره آسیا جواز حضور در جام جهانی باهاما را دریافت کرد.

مختاری آقای گل فوتبال ساحلی آسیا شد
پس از دیدار دو تیم ملی فوتبال ساحلی ایران و امارات، محمد مختاری بهترین بازیکن زمین از سوی مسئولین برگزار کننده این دوره از بازیها اعلام شد.
همچنین محمد مختاری آقای گل مسابقات، فنی ترین بازیکن این رقابتها و بهترین بازیکن دیدار فینال بین تیم های ایران و امارات انتخاب شد.
گفتنی است، با اعلام مسئولین برگزاری این مسابقات، تیم ملی فوتبال ساحلی ایران عنوان بهترین تیم در بازی جوانمردانه (Fair Play) را به خود اختصاص داد و جایزه این عنوان توسط محمد احمدزاده کاپیتان تیم ملی فوتبال ساحلی کسب شد.

هم‌گروهی ایران با ایتالیا و مکزیک در جام جهانی فوتبال ساحلی
تیم ملی فوتبال ساحلی ایران حریفان خود را در جام جهانی باهاما شناخت.
به گزارش ایسنا، قرعه‌کشی جام جهانی فوتبال ساحلی برگزار شد و تیم ملی ایران که همین امروز در جام ملت‌های آسیا قهرمان شده بود، حریفانش را شناخت.
بر اساس این قرعه‌کشی، تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در گروه B با تیم‌های نیجریه، ایتالیا و مکزیک هم‌گروه شده است.
گروه‌بندی کامل این مسابقه‌ها به شرح زیر است:

گروه A
باهاما، سوئیس، اکوادور، سنگال

گروه B
ایران، نیجریه، ایتالیا، مکزیک

گروه C
امارات،‌ پاراگوئه، پرتغال، پاناما

گروه D
برزیل، تائیتی، ژاپن، لهستان

این مسابقه‌ها از ۷ تا ۱۷ اردیبهشت ۹۶ در شهر ناسائو باهاما برگزار می‌شود. نخستین بازی تیم ملی ایران در این مسابقه‌ها هم ۷ اردیبهشت مقابل مکزیک خواهد بود.


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:

Facebook
    Delicious delicious     Twitter twitter     دنباله donbaleh     Google google     Yahoo yahoo     بالاترین balatarin


چاپ کن

نظرات (۰)

نظر شما

اصل مطلب

بازگشت به صفحه نخست