یادداشت سیاسی سیاسی دیدگاه ادبیات زنان جهان بخش خبر گفتگو آرشیو  
  اجتماعی اقتصادی مساله ملی یادبود کارگری گزارش حقوق بشر ورزش گوناگون پاورقی  
   

هفته بیست و چهارم لیگ برتر
تساوی تراکتور سازی در اهواز و پیشتازی ۱۰ امتیازی پرسپولیساخبار روز: www.akhbar-rooz.com
آدينه  ۲۰ اسفند ۱٣۹۵ -  ۱۰ مارس ۲۰۱۷اخبار روز- بخش ورزشی: سرخ های تبریز با توقف برابر فولاد خوزستان دو امتیاز از دست دادند تا اختلاف امتیاز با سرخ پوشان پرسپولیس به ۱۰ امتیاز برسد. پرسپولیس در شرایطی قرار دارد که می تواند رکورد امتیازات مربوط به لیگ برتر در دوره های قبل برای قهرمانی را تغییر دهد. برای این هدف یک برد دیگر سرخ پوشان تهرانی می تواند با رکورد سپاهان در دوره ای که قهرمان شد برابری کند. اگر تراکتور سازی در بازی دیروز برابر فولاد خوزستان در اهواز پیروز می شد با ۴۹ امتیاز امیدوار به لغزش ناگهانی پرسپولیس می ماند، اما اینک چنین امیدی به نا امیدی در رسیدن به سکوی نخست تبدیل شده است. نتایج روز سوم از هفته بیست و چهارم لیگ برتر از نگاه خبرگزاریهای داخلی مرور می کنیم:

مصاف تیم‌های فوتبال فولاد خوزستان و تراکتورسازی تبریز در هفته بیست و چهارم لیگ برتر، برنده ای نداشت تا امتیازات این بازی بین دو تیم تقسیم شود.
روز سوم از هفته بیست و چهارم رقابت های فوتبال لیگ برتر عصر روز جمعه با دیدار فولاد خوزستان با تراکتورسازی تبریز در ورزشگاه غدیر اهواز پیگیری شد که این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید.
نیمه اول این دیدار بدون صحنه های جذاب و خطرناکی روی دروازه ها به پایان رسید تا هر دو تیم با تساوی به رختکن بروند. با آغاز نیمه دوم هر دو تیم بازی برابری را به نمایش گذاشتند تا اینکه مهدی کیانی از تراکتورسازی در دقیقه ۷۴ با دریافت کارت زرد دوم از زمین بازی اخراج شد و تیمش را ۱۰ نفره کرد.
این بازی در نهایت با تساوی بدون گل به پایان رسید تا شاگردان قلعه نویی با کسب تنها یک امتیاز از اهواز به تبریز بازگردند. تراکتورسازی با این تساوی ۴۶ امتیازی شد و همچنان در رده دوم باقی ماند. اختلاف این تیم با صدر جدول ۱۰ امتیاز شد.

پیکان در تهران مغلوب پدیده خراسان شد
تیم فوتبال پدیده خراسان موفق شد در هفته بیست و چهارم لیگ برتر تیم پیکان تهران را شکست دهد.
روز سوم از هفته بیست و چهارم رقابت های فوتبال لیگ برتر عصر روز جمعه با دیدار پیکان تهران و پدیده خراسان در ورزشگاه شهر قدس ادامه یافت که در پایان میزبان تهرانی با نتیجه دو بر صفر مغلوب پدیده شد.
تیم پدیده خراسان در دقیقه ۲۴ نیمه اول توسط دیاراسوبا به گل رسید و با همین نتیجه به رختکن رفت. در ادامه محسن یوسفی نیز در دقیقه ۵۶ دومین گل پدیده را به ثمر رساند تا با همین نتیجه صاحب یک پیروزی خارج از خانه شود.
رضا ناصحی و مجتبی روشنگر از تیم پدیده در این دیدار کارت زرد دریافت کردند.

سیاه‌جامگان و سپاهان به تساوی رضایت دادند
دیدار تیم های فوتبال سیاه‌جامگان مشهد و سپاهان در چارچوب هفته بیست و چهارم لیگ برتر با تساوی به پایان رسید. به گزارش خبرنگار مهر، روز سوم از هفته بیست و چهارم رقابت های فوتبال لیگ برتر عصر روز جمعه با دیدار سیاه جامگان مشهد و سپاهان در ورزشگاه ثامن مشهد پیگیری شد که این بازی با نتیجه یک بر یک به پایان رسید.
حسین بادامکی در نیمه اول موفق به گلزنی شد تا سیاه جامگان با برتری به رختکن برود، اما در نیمه دوم، مسعود حسن زاده در دقیقه ۷۴ سپاهان را صاحب گل کرد تا این دیدار با تساوی به اتمام برسد.
یکی از نکات قابل توجه در این دیدار، غیبت عبداله ویسی، سرمربی تیم فوتبال سپاهان بود که به دلیل بیماری نتوانست شاگردانش را در مشهد همراهی کند.

تساوی گسترش فولاد و صبای قم در تبریز
دیدار تیم های فوتبال گسترش فولاد تبریز و صبای قم در هفته بیست و چهارم لیگ برتر با تساوی به پایان رسید. روز سوم از هفته بیست و چهارم رقابت های فوتبال لیگ برتر عصر روز جمعه با دیدار تیم های گسترش فولاد تبریز و صبای قم در ورزشگاه بنیان دیزل تبریز پیگیری شد که این بازی بدون افت و خیز با تساوی بدون گل به پایان رسید.
هر چند تیم گسترش فولاد در نیمه دوم، برتری محسوسی نسبت به میهمان خود داشت، اما هیچکدام از حملات کم تعداد این تیم نیز تبدیل به گل نشد تا امتیاز این بازی سرد و کسل کننده در نهایت بین هر دو تیم تقسیم شود.
مهرداد بایرامی از صبای قم و محمد نصرتی از گسترش فولاد از روح‌الله شریفی داور این دیدار کارت زرد دریافت کردند. ضمن اینکه قاسم دهنوی نیز در لحظات پایانی این دیدار با دریافت کارت قرمز اخراج شد تا صبای قم در واپسین دقایق این بازی۱۰ نفره شود.


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:

Facebook
    Delicious delicious     Twitter twitter     دنباله donbaleh     Google google     Yahoo yahoo     بالاترین balatarin


چاپ کن

نظرات (۰)

نظر شما

اصل مطلب

بازگشت به صفحه نخست