یادداشت سیاسی سیاسی دیدگاه ادبیات زنان جهان بخش خبر گفتگو آرشیو  
  اجتماعی اقتصادی مساله ملی یادبود کارگری گزارش حقوق بشر ورزش گوناگون پاورقی  
   

۴۰۰ هزار کارگر پیمانی وزارت راه ایران حقوق دریافت نمی‌کنند


• حسن میرشفیع، مشاور وزیر راه و شهرسازی گفته است به دلیل بدهی های هنگفت وزارت راه و شهرسازی به شرکت های پیمانکار، ۴۰۰ هزار کارگر این شرکت ها در آستانه ی نوروز بدون حقوق مانده اند ...

اخبار روز: www.akhbar-rooz.com
دوشنبه  ۱۶ اسفند ۱٣۹۵ -  ۶ مارس ۲۰۱۷حسن میرشفیع، مشاور وزیر راه و شهرسازی ایران گفته است که به دلیل بدهی های هنگفت وزارت راه و شهرسازی به شرکت های پیمانکار ٤٠٠ هزار کارگر این شرکت ها برای دریافت حقوق هایشان منتظر پرداخت بدهی های این وزارتخانه هستند.

حسن میرشفیع گفته است که بدهی وزارت راه و شهرسازی به شرکت های پیمانکاران به ١۵۹٢ میلیارد تومان می رسد و برغم همه وعده ها این وزارتخانه تنها ١٦٠ میلیارد تومان از این بدهی ها را پرداخت کرده است. به این ترتیب، شرکت های پیمانکار قادر نیستند دستمزد و حقوق معوق ٤٠٠ هزار کارگر را در آستانه ی عید نوروز بپردازند.
حسن میرشفیع اضافه کرده است که پیمانکاران وزارت راه و شهرسازی چهار سال است که طلب های خود را از این وزارتخانه وصول نکرده اند و به همین خاطر آنها از "خیّرین" خواسته اند که با گشایش یک حساب سپرده به پیمانکاران وزارت راه "قرض الحسنه" بدهند.
حسن میرشفیع در پایان گفته است که اکنون ٤٠٠ هزار کارگر شرکت های پیمانکار وزارت راه و شهرسازی نتوانسته اند حقوق و معوقات خود را دریافت کنند.


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:

Facebook
    Delicious delicious     Twitter twitter     دنباله donbaleh     Google google     Yahoo yahoo     بالاترین balatarin


چاپ کن

نظرات (۰)

نظر شما

اصل مطلب

بازگشت به صفحه نخست