یادداشت سیاسی سیاسی دیدگاه ادبیات زنان جهان بخش خبر گفتگو آرشیو  
  اجتماعی اقتصادی مساله ملی یادبود کارگری گزارش حقوق بشر ورزش گوناگون  
   

ترکیب تیمهای حاضر و برنامه جام جهانی کشتی آزاد - کرمانشاه



اخبار روز: www.akhbar-rooz.com
پنج‌شنبه  ۲٨ بهمن ۱٣۹۵ -  ۱۶ فوريه ۲۰۱۷



برنامه رقابتهای جام جهانی کشتی آزاد و ترکیب نهایی تیمها اعلام شد.
به گزارش ایسنا، رقابت های جام جهانی کشتی آزاد در سال ۲۰۱۷ میلادی، از امروز پنجشنبه به مدت دو روز با حضور ٨ تیم برتر کشتی آزاد جهان در سالن ورزشی شهر کرمانشاه برگزار می شود.
برنامه رقابت های مقدماتی این مسابقات اعلام شد که به شرح زیر است:

پنج شنبه ۲٨ بهمن ماه:
ساعت ۹:
دور اول:
گروه Aـ :
آذربایجان – روسیه
گروه Bـ :
ترکیه – ایران

ساعت ۱۰:۴۵:
دور اول:
گروه Aـ:
گرجستان – آمریکا
گروه Bـ:
مغولستان- هندوستان

ساعت ۱٨:۱۵:
دور دوم:
گروه Aـ :
آمریکا- روسیه
گروه Bـ :
مغولستان – ترکیه

ساعت ۱۹:۲۵:
دور دوم:
گروه Aـ :
گرجستان - آذربایجان
گروه Bـ :
هند- ایران


جمعه ۲۹ بهمن ماه:

ساعت ۹:
دور سوم:
گروه Aـ :
گرجستان – روسیه
گروه Bـ :
مغولستان – ایران

ساعت ۱۰:۱۵:
دور سوم:
گروه Aـ :
آمریکا- آذربایجان
گروه Bـ :
هند – ترکیه
همچنین ترکیب نهایی تیمهای شرکت کننده به شرح زیر است:
گروه A:

روسیه:
۵۷ کیلوگرم: آرتیوم گبکوف، نفر دوم جام یاریگین ۲۰۱۶ - زلیم خان آباکاروف، نفر سوم جام یاریگین ۲۰۱۶
۶۱ کیلوگرم: جمال اوتار سلطانوف، قهرمان المپیک ۲۰۱۲- ویکتور راسادین، نفر سوم جام یاریگین ۲۰۱۶
۶۵ کیلوگرم: آلن گوگایف، نفر سوم جام یاریگین ۲۰۱۶ و نفر دوم جهان و قهرمان اروپا - چرمان والیف، نفر دوم جام یاریگین ۲۰۱۶
۷۰ کیلوگرم: ماگومدحبیب کادیماگمدوف، نفر سوم جام یاریگین ۲۰۱۶ - علی بک آکبایف، نفر سوم جام یاریگین ۲۰۱۶
۷۴ کیلوگرم:‌ آتساماز ساناکویف، نفر دوم جام یاریگین ۲۰۱۶ و نفر اول جوانان اروپا - رادیک والیف، نفر سوم جام یاریگین ۲۰۱۶ و دارنده مدال نقره اروپا
۸۶ کیلوگرم: احمد ماگامایف، نفر سوم جام یاریگین ۲۰۱۶ - ولادیسلاو والیف، نفر سوم جام یاریگین ۲۰۱۶ و قهرمان جوانان جهان
۹۷ کیلوگرم:‌ یوری بلونوفسکی، نفر سوم جام یاریگین ۲۰۱۶ و قهرمان جوانان اروپا - رسول ماگومدوف، نفر دوم جام یاریگین ۲۰۱۶
۱۲۵ کیلوگرم: ولادیسلاو بایتسایف، دارنده مدال های نقره و برنز اروپا- ماگمود حاجی ماگموداف

گرجستان:
۵۷ کیلوگرم: اوتار گوگاوا – بکا بوجیاشویلی، برنز جوانان جهان
۶۱ کیلوگرم: شوتا فارتنادزه، برنز قهرمانی زیر ۲۳ اروپا و برنز جوانان جهان – گئورگی روازیشولی
۶۵ کیلوگرم: ایوریکو جولاکیدزه
۷۰ کیلوگرم: لوان کلخساشویلی- کنستانتین خابالاشویلی، برنز اروپا و نقره جوانان جهان
۷۴ کیلوگرم: جاکوب ماکاراشویلی، برنز اروپا - جامبر کویلاشویلی، برنز بازی‌های اروپایی
۸۶ کیلوگرم: داتو مارساگیشویلی، برنز جهان و المپیک و قهرمان اروپا – داویت خوتسیشویلی
۹۷ کیلوگرم: زویاد مترولی
۱۲۵ کیلوگرم: گنو پتریاشویلی، برنز المپیک و جهان و قهرمان اروپا

آمریکا:
۵۷ کیلوگرم: آنتونی راموس – ناشون گارت
۶۱ کیلوگرم: جیسون نیس- لوگان استیبر
۶۵ کیلوگرم: فرانک مولینارو
۷۰ کیلوگرم: جیمز گرین
۷۴ کیلوگرم: جردن باروز
۸۶ کیلوگرم: دیوید تایلور - ریچارد پری
۹۷ کیلوگرم: کایل اسنایدر
۱۲۵ کیلوگرم: زاچ ری – نیک گویازدوفسکی

آذربایجان:
۵۷ کیلوگرم: ماهیر امیر اصلان اف- گئورگی ادیراشویلی (قهرمان اروپا)
۶۱ کیلوگرم: علی رحیم زاده
۶۵ کیلوگرم: حاجی علی اف (قهرمان جهان – برنز المپیک) – ماگومد مسلم اف (برنز زیر ۲٣ سال اروپا)
۷۰ کیلوگرم: داوید سوینیوچخانوف
۷۴ کیلوگرم: جبرئیل حسن اف (برنز المپیک – برنز جهان) – مراد سلیمان اف
٨۶ کیلوگرم: شریف شریف اف (قهرمان المپیک- برنز المپیک- قهرمان جهان)
۹۷ کیلوگرم: نورماگومد گادژیف (قهرمان جوانان جهان- قهرمان زیر ۲٣ سال اروپا) – اصلان بک آلبوروف
۱۲۵ کیلوگرم: جمال الدین ماگومدوف (نقره و برنز جهان- برنز بازی های اروپایی)

گروه B:

ایران:
۵۷ کیلوگرم: حسن رحیمی و یونس سرمستی
۶۱ کیلوگرم: بهنام احسان‌پور و مسعود اسماعیل‌پور
۶۵ کیلوگرم: میثم نصیری و محمد مهدی یگانه جعفری
۷۰ کیلوگرم: مصطفی حسین‌خانی و حامد رشیدی
۷۴ کیلوگرم: پیمان یاراحمدی - بهمن تیموری
٨۶ کیلوگرم: حسن یزدانی و علیرضا کریمی
۹۷ کیلوگرم: امیر محمدی و حسین شهبازی
۱۲۵ کیلوگرم: کمیل قاسمی و یدالله محبی

ترکیه:
۵۷ کیلوگرم: سزار آکگول
۶۱ کیلوگرم: چنگیز ارودغان
۶۵ کیلوگرم: صفا آکسوی
۷۰ کیلوگرم: مصطفی کایا (برنز بازی های اروپایی- نقره اروپا) - یاکوپ گور (دارنده مدال نقره و برنز جهان)
۷۴ کیلوگرم: اسلام کلیچ
٨۶ کیلوگرم: سلیم یاشار (نقره المپیک- نقره جهان و برنز جهان) سردار بوکه
۹۷ کیلوگرم: فاروغ آکویون
۱۲۵ کیلوگرم: سلیم ارکان – رضا ایلدریم (برنز جوانان جهان)

مغولستان:
۵۷ کیلوگرم: سودنومداش باتبولد (برنز آسیا) – زانابازار زاندانبود
۶۱ کیلوگرم: نیام اوچیر انخسایخان (برنز جهان) - تولگا توموراوچیر
۶۵ کیلوگرم: باتمانگای باتچولون (برنز آسیا)
۷۰ کیلوگرم: مانداراخان گانزوریک (برنز جهان- قهرمان بازی های آسیایی)
۷۴ کیلوگرم: آنخبایار باتچولون (برنز آسیا)
٨۶ کیلوگرم: اونوربات پوریوجاو (نقره جهان- نقره و برنز آسیا)
۹۷ کیلوگرم: باتزول اولزیسایخان
۱۲۵ کیلوگرم: زولبو ناتساگسورن (نقره و برنز آسیا)

هند:
۵۷ کیلوگرم: بدون نماینده
۶۱ کیلوگرم: هارفول
۶۵ کیلوگرم: باجرانگ (نقره بازی های آسیایی – برنز آسیا)
۷۰ کیلوگرم: آمیت کومار دهانکهار (قهرمان آسیا)
۷۴ کیلوگرم: جیتندر
٨۶ کیلوگرم: دیپاک
۹۷ کیلوگرم: روبلیجت رانجی
۱۲۵ کیلوگرم: کریشهان


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:

Facebook
    Delicious delicious     Twitter twitter     دنباله donbaleh     Google google     Yahoo yahoo     بالاترین balatarin


چاپ کن

نظرات (۰)

نظر شما

اصل مطلب

بازگشت به صفحه نخست