یادداشت سیاسی سیاسی دیدگاه ادبیات زنان جهان بخش خبر گفتگو آرشیو  
  اجتماعی اقتصادی مساله ملی یادبود کارگری گزارش حقوق بشر ورزش گوناگون پاورقی  
   

ستاره های بارسا مراسم بهترین های فیفا را تحریم کردند
مارادونا و اینفانتینو، رئیس فیفا همبازی شدند!اخبار روز: www.akhbar-rooz.com
دوشنبه  ۲۰ دی ۱٣۹۵ -  ۹ ژانويه ۲۰۱۷اخبار روز - بخش ورزشی: در آستانه معرفی بهترینهای فوتبال جهان در قسمت بانوان و مردان، باشگاه بارسلونا با عنوان کردن حضور در بازی برگشت مقابل بیلبائو هیچ یک از چهار بازیکن این تیم اینیستا، مسی، سوارز و پیکه در مراسم فیفا THE BEST را شرکت نخواهد داد. با این تصمیم گمانه زنی ها در باره تیره شدن روابط این باشگاه با فیفا از سال قبل که به محرومیت تیم بارسا از خرید بازیکن انجامید هم چنان باقی است. بارتومئو، رئیس بارسلونا و برخی از مدیران باشگاه در این مراسم حضور خواهند داشت. مسی، گریزمن و رونالدو سه نامزد جایزه بهترین بازیکن سال جهان هستند که به نظر می رسد ستاره پرتغالی این جایزه را از آن خود خواهد کرد.
اما در کنار این رویداد امروز خبر همبازی شدن مارادونا اعجوبه تاریخ فوتبال و اینفانتینو در یک دیدار نمادین محافل خبری جهان را تحت الشعاع قرار داد.

حضور مارادونا و اینفانتینو در بازی اسطوره های فوتبال
دیگو آرماندو مارادونا، اسطوره فوتبال جهان و جیانی اینفانتینو، رئیس فیفا دوشنبه در یک بازی دوستانه که به مناسبت مراسم انتخاب بهترین های فیفا برگزار شده بود شرکت کردند.
این بازی دوستانه در یک روز سرد و مه آلود در مقر فیفا در زوریخ برگزار شد. در این بازی دوستانه اسطوره های فوتبال به چهار تیم تقسیم شدند که در تیم فیفا در کنار مارادونا و اینفانتینو، مارسل دسایی فرانسوی هم حضور داشت. در یکی دیگر از تیمها کارلس پویول با پابلو آیمار آرژانتینی و مارلون سانتوس برزیلی حضور داشتند. در تیمی دیگر هم میشل سالگادو و ترزگه هم تیمی بودند.
همراهی مارادونا با رئیس فیفا از نظر سمبلیک خیلی مهم است چرا که اسطوره آرژانتینی همیشه یکی از مبارزان اصلی با فساد بوده است. مارادونا امروز با شماره ۴ و کفش نارنجی در کنار اینفانتینو بازی کرد.


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:

Facebook
    Delicious delicious     Twitter twitter     دنباله donbaleh     Google google     Yahoo yahoo     بالاترین balatarin


چاپ کن

نظرات (۰)

نظر شما

اصل مطلب

بازگشت به صفحه نخست