یادداشت سیاسی سیاسی دیدگاه ادبیات زنان جهان بخش خبر گفتگو آرشیو  
  اجتماعی اقتصادی مساله ملی یادبود کارگری گزارش حقوق بشر ورزش گوناگون پاورقی  
   

عابدینی تاکید کرد؛ کی روش استعفا کتبی داده استاخبار روز: www.akhbar-rooz.com
شنبه  ۱٨ دی ۱٣۹۵ -  ۷ ژانويه ۲۰۱۷سرپرست سازمان اقتصادی فدراسیون فوتبال گفت:من با تاج صحبتی نکرده ام اما بر اساس خبری که دارم کی روش به صورت کتبی استعفا داد.

به گزارش وب سایت نود، امیر عابدینی درباره استعفا کارلوس کی روش از سرمربیگری تیم ملی اظهار داشت: کی روش هرگز دنبال امتیاز گرفتن نیست اما بر این باور است که شخصیتش زیر سوال رفته است. او به دنبال این بوده و هست که به تیم ملی کمک شود.
وی افزود: من با تاج صحبتی نکرده ام اما بر اساس خبری که دارم کی روش به صورت کتبی استعفا داده. امیدوارم جلوی این اتفاق را بگیریم. من حرفی را می زنم که به نفع فوتبال ملی باشد. این بار هم تاکید می کنم که حرفم این است که باید کاری کنیم که به تیم ملی کمک شود و این هم در مسیر حفظ کی روش اتفاق می افتد.
عابدینی خاطرنشان کرد: کی روش نمی خواهد در یک فضای مسموم کار کند. در دنیای مجازی علیه کی روش فضای سنگینی به وجود آمده است. به همین دلیل او شرایط سختی را تحمل می کند و نمی خواهد به این روند ادامه بدهد.
وی درباره اینکه منبع خبرش برای استعفا چیست گفت:من با یکی از دوستانم در امارات صحبت کرده ام. او این بحث را مطرح کرد و گفت کی روش استعفا داده است.

ممبینی به ایسنا خبر داد؛
جلسه اضطراری هیات رییسه فدراسیون فوتبال برای رسیدگی به اتفاقات اخیر
هیات رییسه فدراسیون فوتبال برای بررسی حاشیه‌های اخیر به وجود آمده در تیم ملی و استعفای کارلوس کی‌روش فردا تشکیل جلسه می‌دهد.هدایت‌الله ممبینی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره شایعه اخیر مبنی بر استعفای کارلوس کی‌روش در امارات و بازنگشتن این مربی به ایران پس از اتمام اردوی تیم ملی اظهار کرد: به نظرم در شرایط فعلی آرامش، مهم‌ترین نیاز تیم ملی است و باید آن را حکمفرما کنیم. اختلاف نظرهای اخیر نباید منجر به حاشیه شود. فردا هیات رییسه فدراسیون فوتبال به منظور بررسی این اتفاقات و تشکیل جلسه می‌دهد. در شرایطی که تیم‌های رقیب ما برای ادامه مسابقه‌های جام جهانی در حال برنامه‌ریزی هستند، ما هم نیاز داریم که با آرامش بیشتری کار را پیش ببریم و با فراغ بال برنامه‌هایمان را مرور کنیم.
او در پاسخ به این سوال که آیا کی‌روش استعفا داده است، تاکید کرد: من این موضوع را از طریق رسانه‌ها شنیدم اما در جلسه فردا درباره آن صحبت خواهیم کرد. نباید با این اتفاقات کی‌روش از تیم ملی جدا شود. او بخش مهم و جدایی‌ناپذیری از تاریخ فوتبال ایران است که توانسته نتایج خوبی را در سال‌های اخیر کسب کند. در حال حاضر ایران تیم نخست آسیاست و نتایجی را درخور نام ایران را کسب کرده است که ان‌شاءالله با حل و فصل شدن این اتفاقات برای دومین دوره متوالی به جام جهانی صعود می‌کنیم.
عضو هیات رییسه فدراسیون در واکنش به اینکه آیا اعضای هیات رییسه مخالف جدایی کی‌روش هستند، گفت: به هر حال فردا این موضوع را بررسی می‌کنیم. اعضا نظرات خودشان را بیان می‌کنند اما به نظر من فوتبال ایران با کی‌روش موفق بوده و در آینده نزدیک توفیقات بیشتری خواهد داشت. پس از حضور او تیم ما جوان شده و باید حمایت‌ها از او و تیمش را ادامه دهیم که در این راه آرامش، مهم‌ترین نیاز تیم اوست.
ممبینی در واکنش به اظهارات امیر عابدینی مبنی بر اینکه کی‌روش استعفای خود را به صورت کتبی ارائه کرده است، گفت: به هر حال بحث‌هایی در این باره شده و من هم آن را شنیده‌ام. آن را پیگیری می‌کنیم. در این مقطع جدایی کی‌روش بزرگ‌ترین ضربه را به تیم ما می‌زند و دلیلی برای جدایی او وجود ندارد.
عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال ادامه داد: ان‌شاءالله فضا طوری شود که بتوانیم این همکاری را ادامه دهیم و از بروز حاشیه‌ها جلوگیری کنیم. فدراسیون فوتبال این توانایی را دارد که حاشیه‌ها را جمع کند. در این موقعیت حساس، کی‌روش باید به کارش با تیم ملی ادامه دهد.


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:

Facebook
    Delicious delicious     Twitter twitter     دنباله donbaleh     Google google     Yahoo yahoo     بالاترین balatarin


چاپ کن

نظرات (۰)

نظر شما

اصل مطلب

بازگشت به صفحه نخست