یادداشت سیاسی سیاسی دیدگاه ادبیات زنان جهان بخش خبر گفتگو آرشیو  
  اجتماعی اقتصادی مساله ملی تاریخ کارگری گزارش حقوق بشر ورزش گوناگون پاورقی  
   

تجمع و راهپیمایی برای آزادی زندانیان سیاسی در برابر اوین


• صبح امروز تجمع بزرگی از مردم ازادی خواه و فعالین حقوق بشر در برابر زندان اوین به خاطر حمایت از آزادی آرش صادقی و دیگر زندانیان سیاسی برگزار شد ...

اخبار روز: www.akhbar-rooz.com
دوشنبه  ۱٣ دی ۱٣۹۵ -  ۲ ژانويه ۲۰۱۷اخبار روز: صبح امروز تجمع بزرگی از مردم ازادی خواه و فعالین حقوق بشر در برابر زندان اوین به خاطر حمایت از زندانیان سیاسی در اعتصاب غذا برگزار شد. فراخوان برگزاری این تجمع تنها شب گذشته در شبکه های اجتماعی منتشر شد و در فاصله ی کوتاهی صدها تن در برابر زندان اوین خواهان آزادی آرش صادقی و دیگر زندانیان سیاسی شدند.
آرش صادقی اکنون در آستانه ی هفتادمین روز اعتصاب غذای خود قرار دارد. دو روز پیش مقامات دادستانی اعلام کردند که آرش صادقی و همسرش گلرخ ایرایی می توانند با تودیع وثیقه به مرخصی درمانی بیایند. علیرغم این خانواده ی صادقی نتوانسته اند وثیقه ی سنگین یک میلیارد تومانی را برای آزادی موقت او فراهم آورند.
علی شریعتی بر اثر اعتصاب غذای طولانی خود با وضعیت بسیار خطرناکی روبروست. سعید شیرزاد به اعتراض به وضعیت زندان ها لب های خود را بسته و به اعتصاب غذای خود ادامه می دهد. تجمع کنندگان در برابر زندان خواستار آزادی آرش صادقی، گلرخ ایرایی، علی شریعتی، سعید شیرزاد و دیگر زندانیان اعتصابی و سیاسی شدند.

فیلم های تجمع امروز در برابر زندان اوین را در کانال تلگرام اخبار روز ببیند:
AkhbarRouz@


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:

Facebook
    Delicious delicious     Twitter twitter     دنباله donbaleh     Google google     Yahoo yahoo     بالاترین balatarin


چاپ کن

نظرات (۰)

نظر شما

اصل مطلب

بازگشت به صفحه نخست